Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves szűz lány vagyok....

17 éves szűz lány vagyok. Jogosan érzem, hogy még túl fiatal lennék a szexhez?

Figyelt kérdés
Sokan cikiznek miatta hogy szűz vagyok, de én úgy érzem hogy 17 évesen még nem kéne szexelni... Ez normális, vagy csak későn érő vagyok?
2009. nov. 5. 18:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, engem is cukkolnak amiatt, hogy 18 évesen még szűz vagyok egy két és fél éves párkapcsolatban, nálam három évvel fiatalabbak meg még úgy is néznek rám, mintha leprás lennék. És bár késznek érzem már magam, kicsit még félek, de ez már nem amiatt, hogy "úristen, mi fog változni", hanem hogy "úristen, anyum ha megtudja, kibelez és azzal ver gerincen át agyon".

Előbb találd meg az igazit;) csak későn érő típus vagy, mint én, ez teljesen normális és örülök is neki:) *ölel*

2009. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
Én is 17 vagyok és szintén szűz. Hidd el nem gáz, ha szűz vagy. Én örülök neki, hogy nem vagyok egy ingyenkurvä akit minden fiú kipróbál és megdönt. Megsúgom a fiúk nem is tisztelik az ilyen lányokat akik játszadoznak és lehet fogdosni. Persze kihasználják meg minden, de szívből nem szeretik. Légy büszke arra, hogy nem vagy ingyenkurvä. Az, hogy cikiznek mert szűz vagy szärd le. És az, hogy 14 évesen még babáztál nem gáz. Én még most is rajzfilmeket nézek XD
2009. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok :D:D rajzfilmet én is nézek, de szerintem az tényleg nem korfüggő :P
2009. nov. 5. 19:10
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
Animét én is nézek, meg úgy általában japán dolgok eléggé megfognak :D
2009. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
én mindent :D de főleg az ilyen gyerekes hülyeségek amik a jetixen meg ilyen helyeken mennek xDDD
2009. nov. 5. 19:17
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem Cartoon Network szokott idegelni. Hajnaban ugyebár TCM megy. Éppen Batman pingvinemberes epizódja. Elég régen nem láttam már, muszáj volt néznem. A következőképpen zajlott le:

Megy ki a temetőből a pingvin, majd megszólal:

-Penguin is just a bird, and it can't fly! I HAVE a name! My name is...

... SZIPORKA, PUSZEDLI ÉS CSUPORKA, A HÁROM..


És kikapcsoltam a TV-t. Én nem tudok huzamosabb ideig - értsd, több mint 3 másodperc- ilyen adókat nézni, mert egyszerűen érzem, ahogy pogoznak az agysejtjeim.

2009. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én 17F vok, és szűzfaszú, mondjuk, azért mert fitymaszűkületem van, és nem merek így csajozni, kicsit cinknek érzem. 2x volt már műtve. És még mindig nem jó, körülmetéltetni meg nem fogom. De am az a az egyik legszebb dolog a mai társadalomban, ha egy szép lány tartja magát... ne szégyelld, sokan szűz csak vetít, hogy nem az. Meg hát senkinek sincs ehhez semmi köze.
2009. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak te hiszed annak?
2009. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én is úgy éreztem, még 18 évesen is.

Aztán 19 évesen belovagolt az életembe a herceg fehér lovon, megölelt, és felfordult velem a világ. Alig bírtam egy évet várni, míg összeházasodhattunk és az övé lehessek.

Ha mindenki kútba ugrik, te leszel a hülye, hogy miért nem akarsz.

Maradj csak szűznek, és várd ki az igazit. MEGÉRI!

2009. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%
én is mindjárt 17leszek. még én se állok készen a szexhez.. nem volt még igazán komoly kapcsolatom. és egy megbizható sráccal akarom majd elvesziteni akit tényleg szeretek.
2009. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!