Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves szűz lány vagyok....

17 éves szűz lány vagyok. Jogosan érzem, hogy még túl fiatal lennék a szexhez?

Figyelt kérdés
Sokan cikiznek miatta hogy szűz vagyok, de én úgy érzem hogy 17 évesen még nem kéne szexelni... Ez normális, vagy csak későn érő vagyok?
2009. nov. 5. 18:10
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed, akkor neked az. Nem korfüggő.
2009. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Az is normális h későn érő vagy. a többiekkel meg ne foglalkozz..várd meg az "igazit".
2009. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Ez a normális.Nem divatból kell szexelni,hanem ha már szeretsz valakit,ismered éls eltudod képzelni vele a jövődet.Nem az a fontos,hogy minél több pasid legyen,akkor csak .... vagy,és sok csalódás érhet.
2009. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen korhoz kötve, ha úgy érzed, még nem állsz készen, akkor az úgy is van rendjén! Én is letojom, ha valaki kinevet miatta.

19/F

2009. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
Én majdnem 20 voltam mikor elvesztettem. és örülök hogy vártam, mert annak a férfinek adtam magam, aki jelenleg is a párom. Ennek már 7 éve:) ja és van már egy babánk is:))
2009. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Ha te ugy érzed hogy korai és nem akarod akkor nincs semmi baj vele. Másokkal meg sosem kell foglalkozni, hogy mit mondanak ha nem akarod akkor nem.
2009. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem érzed úgy, hogy szeretnéd, akkor nem kell, senki sem kényszerít rá. Ha lesz olyasvalaki, akiben megbízol, szereted, úgyis jönni fog a dolog magától, sőt neki egy külön "ajándék" lesz, hogy neki adod oda magad először. :) Egyébként ez sok mindentől függ (pl. akár a neveltetéstől is), és igen, az is lehet, hogy csak később érsz. De ne aggódj, emiatt senki nem néz le (aki meg igen, az önmagát minősíti).

Ez csak a mostani dili, hogy dugjunk orrba- szájba már 12-13 évesen, mert az menő, és 15-16 évesen már halál ciki szűznek lenni. Hát, szerintem nem, de ki- hogy érzi :)

19/L

2009. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak azért kérdeztem amúgy mert látok itt sok kérdést hogy 17 évesen már fogamzásgátló meg nemtudom. De szerintem ez korai :S vagy én nem tudom... de kezdem magam kellemetlenül érezni már
2009. nov. 5. 18:21
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
Én 18 vagyok, feltettem egy kérdést, amiből kiderül, h szűz vagyok és a válaszok 3/4-e fikázó és arról szól, hogy milyen lemaradott meg hülye meg nem is tudom, mi vagyok. De ne izgulj, ezek szánalmas férgek, akik azt hiszik, h azért, mert valaki 15 évesen már olyan nagylány, h fog.gátlót szed és b*szik joga van leugatni mindenkit. Te csinálod jól, ezek a kis p*csák kiégettek lesznek 20 éves korukra, és több férfi megy át rajtuk, mint egy kisebb falu lakossága.
2009. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
xDD Annyira szánalmasak. De már én érzem magam rosszul esküszöm, mert 14 évesen én még babáztam...xD
2009. nov. 5. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!