Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy én senkinek...

Miért van az, hogy én senkinek sem kellek, senkinek sem tetszek?

Figyelt kérdés

27 F szűz

Miért nincsen önbecsülésem, hitem?

Nem látok kiutat, lehet tényleg jobb, ha egyáltalán nem is lennék.


Jelentéktelen vagyok, semmi életem, egyedül élek, ha néha itthon vagyok akkor vagy pihenek a sok munka miatt vagy csak otthon ülök, senki nem kiváncsi rám nincsenek barátaim akik megértenének nem vagyok kiváncsi már lassan az emberekre, a szüleim sem értenek egyedül vagyok a problémáimal, magamat tartom el, nincsen kövőképem sem.

Ábrándizgatok ronanrikáról, szerelemről de egyre távolibbak ezek a dolgok, szégyenlem magam amilyen ember lettem, nem értem mi történik, az idő pedig csak pereg pereg eseménytelenűl sóvárgó fájdalommal a szívemben önvádaskodással komplexusokkal.

1 éve még mertem próbálkozni lányoknál egy egyhónapos kapcsolat kezdemény lett is boldog voltam azt hittem végre rám mosolygott a szerencse de meggondolta magát, azóta másoknál is próbálkoztam de udvariasan el lettem utasítva, jó pár lánytól. A külsőmmel sem vagyok tisztába sokan azt mondják pedig jóképü vagyok nem értik miért vagyok egyedűl, pedig egyáltalán nem akarok egyedűl lenni.


2013. szept. 6. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azért te szerencsétlen mert hamar feladod
2013. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ismerkedni,ismerkedni,ismerkedni.
2013. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát ha van aki jóképűnek tart mért nem udvarolsz annak? :)
2013. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt mondják olyan szekér után nem érdemes futni ami nem vesz fel. Minek tukmáljam magam ha nem vonzódik hozzám, ha nem tetszek neki, és talán a háta közepére sem kívánna?
2013. szept. 6. 22:21
 5/15 A kérdező kommentje:
Akik mondják vagy már kosarat adtak vagy szülők rokonok ismerősök.
2013. szept. 6. 22:22
 6/15 Pain for Pleasure ***** válasza:

Biztos van olyan, akinek te kellesz, de ehhez ki kell mozdulnod, hogy legyen lehetőségük megismerni téged.

Még semmiről sem késtél le.

2013. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
52%

Ne haragudj. De ha igy fogod fel akkor nem tudom miert sir a szad..mar bocsi

Pozitiv hozzaallas nem szerencsetlenkedes, ratermettseg ONBIZALOM

2013. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Emiatt: "Jelentéktelen vagyok" meg "nincsen kövőképem sem"


Ne haragudj, de ha valaki azt sugározza magából, hogy ő milyen szánalmas és jelentéktelen, akkor senkinek sincs rá gusztusa. Sajnálatból egy lány sem fog összejönni veled.


A nőknek igényük van a gyengédségre, a férfi határozottságára, önbizalmára, védelmére. (Szinte) minden nő el akarja engedni magát, rá akarja bízni magát a párjára, legalább a gyengéd pillanatokban. De ehhez erős férfi kell.


A megoldás az, hogy szedj magadra egy kis önbizalmat! Sportolj, hogy a testképed javuljon, öltözz gondosan, és csinálj olyan dolgokat, amikben JÓ vagy, legyen ez a munkád vagy akármi más! Így elégedett leszel, büszkébb leszel magadra, és nem azzal fogod definiálni magad, hogy van-e nőd vagy nincs, hanem azokkal a dolgokkal, amiket jól csinálsz.

SOHA ne mondd, még magadnak sem, hogy értéktelen vagy, vagy gyenge, vagy jelentéktelen.


27/N

2013. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Nem szabad, hogy ilyen rossz véleménnyel legyél magadról, először is saját magaddal kell kibékülnöd, addig, amíg te nem becsülöd, szereted önmagad, addig másoktól sem várhatod el.
2013. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy Ennyi kudarc után mikor tudom magam rávenni, másnak sikerül nekem valamiért nem. A komplexusaimmat sem tudom, hogy kéne levetkőznöm. Szégyent érzek amit rejtegetek. Pszigológus segítene vagy csoportterápia létezik ilyesmi? Nincs életem, leszámítva a munkahelyeket, ahol lepkezem depressziómat álarc mögé.
2013. szept. 6. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!