Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy ne?

Lefeküdjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok.. volt pasimmal jóba vagyok. Mostanában nagyon bevan indulva rám. Le akar velem feküdni. 2hét mulva lesz egy buli, ahol ott lesz ő is, és aztmondta majd akkor elkap.

Nemtudom mitévő legyek. Belemenjek e,vagy ne?! Szűz vagyok még, és nem vagyok az a típus aki szereti az egy éjszakás kalandokat, de már nagyon szeretnék valakivel lefeküdni. Mit tegyek? Köszönöm.

Fiú 21, én 20 éves vagyok.



2013. aug. 18. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
20 évesen ne ránk hallgass már. Ha kívánod a **szt, akkor tedd meg és kész. Felnőtt vagy.
2013. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkorrát fogsz csattani kicsilány, mint annak a helye. (tapasztalat)
2013. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne tedd, csak meg fogod bánni.

Ha eddig tudtál várni, akkor várj tovább.


Ne hallgass a volt pasidra....amúgy is ha volt pasid, akkor miért nem akkor tetted meg? mert nem volt jó valami, na most mi változott azóta? gondolom annyi, hogy türelmetlen vagy, mert azt hiszed, hogy így valami változni fog az életedben, esetleg hallgatsz a környezeted manipulálására, esetleg megtévesztenek a szép szavak amiket sugall feléd, hogy megfektessen.


Ne legyél ilyen kis buta liba!

Várj, és legyél büszke a tartásodra, elveidre!

Garantálom, hogy nem bánod meg a halasztást!

2013. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!