Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy ne?

Lefeküdjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok.. volt pasimmal jóba vagyok. Mostanában nagyon bevan indulva rám. Le akar velem feküdni. 2hét mulva lesz egy buli, ahol ott lesz ő is, és aztmondta majd akkor elkap.

Nemtudom mitévő legyek. Belemenjek e,vagy ne?! Szűz vagyok még, és nem vagyok az a típus aki szereti az egy éjszakás kalandokat, de már nagyon szeretnék valakivel lefeküdni. Mit tegyek? Köszönöm.

Fiú 21, én 20 éves vagyok.



2013. aug. 18. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele, arra kellesz neki hogy jól meghúzzon utána meg ott hagyjon a francba. Megérné? Hát rohadtul nem.
2013. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
semmiképpen, főleg hogy szűz vagy :D
2013. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szeretnél belemenni ? Ha igen akkor tedd azt Ha nem akkor ne!
2013. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 AeonFLUX ***** válasza:
100%
NE!!!!! Megbánod, ha szerelmes leszel, hogy miért nem a szerelmeddel veszítetted el inkább. Szóval ne tedd!
2013. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olyannal veszítsd el akivel együtt vagy és szereted
2013. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
semmiképpen se!!!
2013. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolkoznod kell rajta, akkor ne. Én nem szerelmesen, kapcsolatban veszítettem el, de nem is kértem ki mások véleményét róla. Ha majd magadtól tudsz dönteni a saját szüzességedről, akkor feküdj le valakivel.
2013. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vele nyugodtan, csak ne abban a hülye buliban, hanem otthon.
2013. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne!
2013. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én (hangsúlyozom, hogy: ÉN) a helyedben nem tenném. Aztán, hogy te mit döntesz az már rád tartozik.


Ha belemész azért arra számíts, hogy elhordhat mindennek akarva-akaratlanul. Haveroknak elmesélve, hogy XY-t megd_gtam azok meg tovább adják...

2013. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!