Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek? Lefeküdjek vele?

Szerintetek? Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel most járok. Én nagyon szeretem és az ő elmondása szerint ő is engem. Egy ideje már együtt vagyunk. Még nem volt szex.. én még szűz vagyok ő nem. úgy figyel rám mint egy porcelánbabára mindig, ami elég jól esik. csak attól félek hogy ha lefekszem vele akkor ez meg fog változni.. és ha netán később már nem leszünk együtt akkor a többi pasinak az jön le hogy "ez a lány milyen hamar elvesztette..." persze ez az már volt és mindketten élveztük. Nem tudom hogy lefeküdjek e vele mert egyre nehezebben tudok nemet mondani. szerintetek? :)

2013. júl. 25. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
ne
2013. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hány éves is vagy?
2013. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mióta szokás ide jönni és engedélyt kérni?

Amíg itt vársz visszaigazolást, addig NE.

2013. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocsi 16 leszek nem sokára :)
2013. júl. 25. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2013. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ketsegeid vannak es ugy gondolod, hogy nincs itt az ideje akkor meg ne. Majd eljon az a pillanat amikor erezni fogod, hogy itt az ido es felkeszult vagy ra.

Szoval szerintem se tedd meg.

2013. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még vele. :) Főleg,ha nem vagy benne 100%osan biztos. Mióta vagytok együtt? Én minimum 3-4-5 hónapot várnék. A srác érettségétől is függ..:)
2013. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne,ez az ideje együtt vagyunk azt jelenti nem elég ideje vagytok együtt.Amúgy is 15 évesen még baromi korai sőt 16 évesen sem kéne talán csak 1-1,5-2 éves kapcsolatban amikor már eléggé ismerik egymást a felek,és érettebbek.
2013. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem a korod miatt monom....de tul sok ketseged van, sem magadban, sem a fiuban nem vagy biztos. Szerintem ne tedd, varj még.
2014. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!