Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem volt elég kitartó...

Ha nem volt elég kitartó azzal hogy lefeküdjek vele az az én hibám?

Figyelt kérdés
1 hónapig randizgattunk, 1 hónapig jártunk. De szexig nem jutottunk. Én még szűz vagyok, ő 17 éves kora óta folyamatosan szexel, most 25 éves. Én 22 vagyok és szűz. Most ez az én hibám hogy nem volt kitartó? Én akartam volna szexelni vele, de valami érzelmet vártam volna előbb...De szakított velem :( és azóta becsajozott.
2013. máj. 26. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( de akkor valoszinüleg nem komolyan gondolta veled :/ hagyd a francba,ha nem érti meg h várni akarsz
2013. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád.
2013. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld... Ha már most becsajozott, téged is csak megfektetni akart... Inkább örülj, hogy időben kiderült milyen is valójában...

N

2013. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még jó hogy nem tetted. Én még szerencsésnek is mondanálak hogy jól döntöttél. Gondolom nem rég szakítottatok és máris van másik barátnője, akkor gondolhatod hogy mennyire gondolta veled komolyan és hogy "milyen sokat" jelenthettél neki.

23/F

2013. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

El van ferdülve a mai világ.Szinte már ciki,hogyha megtartod magad egy normális embernek.Örülj neki,hogy nem feküdtél le vele,mert ha megfektet és utána van ez,százszor jobban fájna.A tapasztalat mondatja velem.

18/L

2013. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!