Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menjek bele vagy megbánnám?

Menjek bele vagy megbánnám?

Figyelt kérdés

Egy sráccal jóba lettem úgy egy hónapja, találkozgattunk, legutóbb kijelentette hogy bejövök neki nagyon is. Nagyon bírom.Rendes velem,megértő. Elhívott filmezni + ott aludni.. Le is akarna fektetni?! Az a baj, hogy én belemennék. Bár nem tudom bajnak számít-e. Szűz vagyok még. Nem volt még tartós kapcsolatom(igen fiatal is vagyok még), tanulás volt mindig is az első. Kb. 3 éve rendszeresen maszturbálok. Kipróbálnám már mással is. Nem kell leribancozni,egyáltalán nem vagyok olyan típus.

Igen, nekem kéne ezt tudnom, hogy bánnám-e de nem érzem... szerintetek?

(Én 16 múltam, ő 18)



#szex #maszturbálás #lefeküdjek-e
2013. ápr. 15. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
A te életed nem szólok bele. Sajnos manapság a filmnézés egyenlő lett a gyere át hancúrozni kifejezéssel. Mivel még szűz vagy a helyedben ezt egy olyan pasinak adnám akiben meg bízol és ki is érdemelte. Ezt a döntést csak egyszer hozhatod meg az életben. Dönts okosan!
2013. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

" Igen, nekem kéne ezt tudnom, hogy bánnám-e de nem érzem... szerintetek? " - Nem lehet előrelátni garantáltan egyik megbánást sem. Ez pont olyan, mint az egyetemre menés, a munkaválasztás, párválasztás, stb.- Lehetsz akármilyen biztos benne, mert nincs rá semmi garancia, hogy nem fogod megbánni.


Ha sokat kell rajta tépelődnöd, akkor ne menj bele.

Ha viszont úgy érzed, hogy vonzódsz a sráchoz és elég érett vagy már ahhoz, hogy külön tudd választani a szexet az érzelmektől ( mert az illető nem biztos, hogy az utóbbiakat is biztosítani tudja neked ), akkor dönts saját belátásod szerint. Ha viszont nem érzed elég felkészültnek magad ehhez, akkor jobb, ha nem is döntesz, mert nincs még miért döntened.

2013. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Gyere fel hozzám, nem bánnád meg.
2013. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. jól írja.

Igazából ezt nem ésszel kellene eldönteni. Ha szeretnéd, vágysz rá, nem érzed, hogy hiba lenne, akkor megteheted. De, ha bármi kétséged van, akkor ne menj bele. (és nem fontos, rögtön le is feküdni. anniy jó dolog van még, amik úgy látom, lassan teljesen kimennek a divatból)

2013. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, gyors válaszokat!!!:) Sokat segítettek!
2013. ápr. 15. 16:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló, kifejtenéd a zárójelben lévőt? :D
2013. ápr. 15. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Egymás testének felfedezése. Szépen, lassan nem cél orientáltan. Tetőtől talpig végigmasszírozni a másikat (érdemes jó adag masszázsolajjal), közben megkeresni a legérzékenyebb pontokat, végigcsókolgatni. És persze a jó öreg kézimunka, orális szex.
2013. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Manapság a tiniknek se önbecsülésük se eszük? Nem is jársz vele,1 hónapja ismered,de már ott aludnál meg szexelnél....értétek már meg a tinikapcsolat nem úgy kezdődik,hogy szex,együtt alvás.Ismerjétek meg egymást járjatok,csókolózzatok kb 1 évig aztán utána majd jöhet a szex,nem kell elsietni,nem ösztönlények vagytok.
2013. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*értsétek
2013. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet nem bánnád de a lelked mélyén igen.
2013. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!