Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele szerelem nélkül?

Lefeküdjek vele szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
4 éve egy fiúba vagyok szerelmes,de sajnos viszonzatlan.Voltak már köztünk dolgok(csók,petting) de még ODA nem jutottunk el és valószínűleg soha nem is fogunk. Nagyon sokszor megbántott már,és csak akkor foglalkozott eddig velem amikor részeg volt. Józanul csak néha beszélgetünk chat-en,de már ott sem nagyon. Minden egyes csók után jobban beleszerettem,de Ő ezt leszarja. Mostanában eszméletlenül kívánom Őt is és a szexet is. 17 éves vagyok és szűz.. A kérdés viszont az lenne,hogy van egy fiú(haverom) akiről tudom,hogy tetszek neki és nála lenne esélyem mindenre,de én csak néha vonzódok hozzá kicsit,mert mást szeretek. De viszont ezzel a fiúval is volt már köztünk csók,de csak azért,h hátha így könnyebb a felejtés. Szerintetek ha lefekszek a haverommal érzelem nélkül,akkor később megbánom? Így nem tudnám jobban elfelejteni a másikat? (Állítólag akivel elősször vagy ahoz valamilyen módon kötődsz,nem? Szexuálisan vonz a gyerek,de viszont érzelmileg semmi. Nagyon kívánom a szexet,de igazság szerint a szerelmemmel(akivel lehetetlen) Lefeküdjek a haverommal?
2013. márc. 18. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
ne feküdj le vele, mert valószínű az is csak részegen történne reggel meg már nem is emlékezne rád. egy újabb préda lennél. vagy épp az első
2013. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
semmiképpen.
2013. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

NE!

Ne tedd meg.Nagyon megbánnád.

2013. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbánnád később amikor lesz egy párkapcsolatod akit szeretsz és aki szeret és te meg már odaadtad valaki másnak szerelem nélkül! azt amit csak egyszer lehet átélni a szüzesség elvesztését. Hidd el bánni fogod hogy ezt az élményt elpazaroltad olyannal akit nem is szeretsz.
2013. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor feltenném neked a kérdést, hogy szeretnéd-e, ha valaki úgy érezné magát, mint te most? Viszonzatlanul szerelmesnek? Mert van esélyed arra, hogy ezt okozd a haverodnál.

Mi lenne, ha őszinte lennél hozzá, és elmondanád neki, hogy mit érzel, gondolsz?

Ha érzelem nélkül lefekszel vele, neki más benyomása lehet az egészről, mint ahogyan azt te gondolod (vagy rosszabb esetben bele se gondoltál, hogy ez nála mit okozhat).

Szerintem ne tedd, vagy beszéld meg vele előtte.

2013. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyikkel se. Nagyon bánnád mindkét helyzetet. Bár te tudod, mennyit bír el a lelked, de én biztos várnék a helyedben.

Én próbáltam felejteni valakivel egy szerelmet, soha többé nem tenném.

2013. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel szűz vagy és elsőről lenne szó így azt mondom hogy ne, de ha nem lennél az tapasztaltabb lennél akkor nem fontos a szerelem.
2013. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
csak a címet olvastam: NE
2013. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne,megbánnád és jobban becsülnöd kéne magadat annál sem mint hogy lefeküdj valakivel akit nem is szeretsz
2013. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hagyd mind a kettőt. Sehogy sem jó..
2013. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!