Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi időt...

Szerintetek mennyi időt érdemes várni az első szexig?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok de még szűz a barátom 19 egy hónapja vagyunk együtt ő nem erőlteti a dolgot de látom rajta hogy nagyon szeretné én is de ez még nem korai? mert csak 7végente tudtunk talizni.
2009. okt. 22. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell egyből az ágynak esni...És a malmozás nem is rossz ötlet...:P :) Én is 3 hónapot vártam, míg lefeküdtem a barátommal, és nem bánom, hogy nem ugrottunk egyből az ágyba...Mindennek akkor kell megtörténnie, mikor annak eljön az ideje...És azt Ti ketten, (tehát nem csak a barátod, és nem csak te) együtt döntitek el, hogy mikor jön el az a pillanat. Mikor még szűz voltam, nem szerettem ilyen fórumokat olvasgatni, frusztrált, hogy ilyen 13-14 évesek írják, hogy már volt szexuális kapcsolatuk...Azért az sem normális...Olvasd el persze, amit most írnak Neked, de csak Te tudhatod, hogy mikor érzed, hogy készen állsz rá! :)
2009. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem az ilyet nem kell tervezgetni. Úgy is a sors kialakítja a helyzetet ha eljön az idő. Nekem még nem kellet tervezgetni, ha mind a ketten akartuk, akkor valahogy mindig összejött és nem kellet igazán tervezni, csak jön az alkalom, és nem hiszem, ha meg van tervezve minden akkor sokkal jobb lesz a dolog. Vagyis szerintem.
2009. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem nem kora ráadásul még pont olyan kor amikor kihasználhatod az ilyen alkalmakat! Probálj a fiú gondolataiban járni! Sőtt ha mindketten szeretnétek az még jobb. Ne veszitsd el az alkalmat :D
2009. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!