Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi időt...

Szerintetek mennyi időt érdemes várni az első szexig?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok de még szűz a barátom 19 egy hónapja vagyunk együtt ő nem erőlteti a dolgot de látom rajta hogy nagyon szeretné én is de ez még nem korai? mert csak 7végente tudtunk talizni.
2009. okt. 22. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor tedd meg ha te is felkészültél rá.
2009. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Szeretnéd te is és ő is és erre nem csináltok semmit csak malmoztok otthon? Érdekes. Ráadásul már 18 éves felnőttek vagytok. Ha nemannyira akarja izgasd fel valami szexis ruhával. Hátha rád mászik.
2009. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten szeretnétek akkor nem korai.
2009. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akarod még akkor várj, ha akarod akkor ne várj tovább. Ennyi, nem kell túlbonyolítani.
2009. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

hello, en nem ertek egyet az elottem iroval, ha egy pasi nem erolteti a dolgot akkor az is megeshet, h tenyleg erdekled es nem a sexert van veled maskep mar lehet reg nem foglalkozna veled.. en is 18 eves koromig vartam vele es ugy erzem, hogy helyesen tettem mert az elso alkalom az ugysem olyan jo meg elkepeszto mind ahogy gondoljuk elotte (lehet vannak kivetelek elore is elnezest)de sokkal jobb mintha "igen koran" kezdened el.. szerintem addig "kell" varni mig mar valamennyire felfedezted a tested es ugy erzed, hogy lelkileg testileg erett vagy ezt az ember erzi s azert az fontos, h olyan szemelyel tedd aki odafigyel rad es akinek megmond ha valami kozbe megsem oke.....

L/21

2009. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megvárnám,amíg jobban megismeritek egymást.Ha csak egy hónapja találkoztatok,és csak a hétvégeken,akkor még alig tudtok egymásról valamit,és még nem is lehet közöttetek mélyebb érzelmi kapcsolat.A szexszel várjatok még,amíg a kapcsolatotok tovább fejlődik.Egy kapcsolatban nem a szex a legfontosabb.Ha most lefekszel vele,és néhány hónap múlva rájöttök,hogy nem megy együtt,akkor nagyon megfogod bánni.
2009. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
82%
bocsi nem az elottem irora gondoltam hanem arra a szemlyre aki azt irta, hogy a pasi mar reg kellett volna masszon rad....
2009. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
23%
Én meg vagyok győződve arról, hogy a menyasszony és a vőlegény az esküvő alkalmával nem adhatnak egymásnak szebb ajándékot, mint az oltárig megőrzött tisztaságot.
2009. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én három hónapot vártam. 1. komoly kapcsolatom volt. Másfél évig voltunk együtt. Már lassan fél éve szakítottunk. Megbántam, NAGYON!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Te is megfogod!!!!! :D (De azt azért hozzáteszem, hogy nagyon szerettük egymást, jól megvoltunk, csak utána kiderült, hogy megcsalt a barátnőmmel, én meg mondtam neki, hogy akkor pápá, felpofoztam és elküldtem :D ... azóta egyszer láttam, akkor se köszöntünk egymásnak, egymásra se néztünk.)

2009. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

leszólhat bárki, de én majdnem 1 évet vártam vele, és most is boldog vagyok a párommal. másfél éve vagyunk együtt. és szűz voltam, ő nem, mégis kibírta.

nem azt mondom, hogy te is 1 évig várj, de nem árt, ha minimum 2-3 hónapig nem fekszel le vele. így meg tudjátok ismerni egymást, megtudsz róla ezt-azt, és akkor minden tök jó:)

18L

2009. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!