Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szól bele mindenki...

Miért szól bele mindenki abba, hogy 17 évesen el akarom veszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat, tényleg szerelmes vagyok belé, de pl. itt az oldalon is csak támadnak, hogy fiatal vagyok hozzá, meg várjak még... Én pedig tisztára ledöbbentem, mert szerintem nem vagyok hozzá fiatal...
2013. júl. 10. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor éppen sok huszonéves szüzike volt fent, akik mind irigykedve próbáltak lebeszélni téged életed egyik legjobb élményéről, ha már ő nekik nem adatott meg megélni. Ennyi.
2013. júl. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 16 éves voltam és szerintem ez volt az ideális idözítés. A 17 semmiképp sem fiatal ehhez. Èn anyunak viszont csak kb. 1 héttel utána mondtam el, mert egy kicsit meg akartam tartani magamnak :)
2013. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele ki mit mondd. Nem ők élik az életedet, hanem te.

És ha nem vered nagy dobra ki tudja meg? Senki. Pont annyi ember amennyinek köze van hozzá, hogy mikor fekszel le a barátoddal.

Szóval csak nyugodtan!

2013. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!