Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap el akarom veszíteni a...

Holnap el akarom veszíteni a szüzességem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves forever alone, három napja itthon bszom a rezet, számítógépes játéknál, internetnél tovább nem jutottam. De nem is csináltam mást egész életemben, szabadidőm mindig elcsesztem unatkozásra. Kívánom a nőket, kanos vagyok, de nem merek kezdeményezni, ezért ki se mozdulok már itthonról.


Holnaptól más lesz, lemegyek valami diszkóba és felszedek egy csajt. Csak nem tudom, hogy kell, légyszíves segítsetek!:)


2013. febr. 2. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hányszor mondtad már hogy holnaptól más lesz? :D
2013. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vigyél sok pénzt.
2013. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért várnál holnapig? Csináld most! Különben is: inkább szombaton vannak nagy bulik.
2013. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
64%
Odamész ahhoz, aki neked tetszik , és szééjelsmárolod a száját, majd bevonszolod a wc-be és sírásig dugod. So kszerencsét!
2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Aki ilyen határozott, annak tudni kell, hogy mit hogyan kell tenni.

Ha nagyon el akarod veszteni, akkor csak menj egyenesen és ne nézz semerre. Mész, mész és egyszer csak elveszted. Akkor vigyázz, nehogy valaki megtalálja, és vissza hozza.


Ez a válasz legalább akkora baromság, mint a kérdésed maga.

2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
B@szódj meg!
2013. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy baromság lenne a kérdésem... ennek ellenére a válaszod nagyontetszett :D
2013. febr. 2. 21:24
 8/19 anonim ***** válasza:
vasárnap a többség józanodik.. szombat a te napod
2013. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
sok pénzt vigyél :D
2013. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy tartok is a szórakozóhelyektől. Egyedül lemenni ma este... őszintén szólva nincs bátorságom. Gáz vagyok?
2013. febr. 2. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!