Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek baj ha 14 évesen...

Szerintetek baj ha 14 évesen el szeretném veszíteni a szüzességem? Nem szerelemből csak ugy. Ettől lehet valami baj későb a szexuális életemmel? Amugy fiu vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj
2013. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet baj hanem már van:d És sajna gyógyithatatlan vagy
2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
magasról leszarom
2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Ne hallgass rájuk...ha belegondolnának ők is rájönnének hogy már egy 12 éves fiu is minden jó csajt meg akar húzni...
2013. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt mondom vissza kellene vezetni a "piroslámpás negyedeket" és mindezt társadalmiag elfogadottá tenni - mert így senki nem él vele, mert hőzöng érte a KDNP meg a nyuggerek.


Illetve ugyanennek a "női változatát" is létrehozni (olyan hely ahol csávókkal qrhatnak pénzért) elvégre egyenjogúság van. És akkor nem lenne ennyi elmebajos özvegyasszony, idegesítő fiatal (mint én is :D), meg pedofil féreg.

2013. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem szerelemből, akkor igen! Az mindig baj, ha nem szerelemből!
2013. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen macimba beragtam olyan kanos voltam nem csodálkozom hogy te is az vagy
2013. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

"Ha nem szerelemből, akkor igen! Az mindig baj, ha nem szerelemből!"


Kár, hogy a szrelem kialakulása meg kb. 2 év és tele van buktatókkal a dolog, szóval szerintem ezt mellőzheti.

2013. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
A kanosság elmúlik és a kamaszkor is. Hidd el, bánni fogod, hogy olyannal vesztetted el , akit nem szeretsz és éretlenül. Ez a gondolkodásmód is mutatja, mennyire nem vagy még felnőttes a szexhez. És igen, a szexuális életed megváltozhat, mégpedig abban, hogy ha a lányok kiderítik, hogyan vesztetted el, elmehetnek. Nekem biztos nem jönne be, ha így veszítetted volna el. De amúgy a te bajod, majd rájössz.
2013. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 poppyseed válasza:
lehet bajod. az elsőre mindig emlékezni fogsz és meghatározó élmény lesz majd, ami komolyan befolyásolhatja később a szexhez való hozzáállásodat. ha érzelmek nélkül, csak úgy durr bele történik a dolog később bánni fogod.
2013. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!