Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap el akarom veszíteni a...

Holnap el akarom veszíteni a szüzességem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves forever alone, három napja itthon bszom a rezet, számítógépes játéknál, internetnél tovább nem jutottam. De nem is csináltam mást egész életemben, szabadidőm mindig elcsesztem unatkozásra. Kívánom a nőket, kanos vagyok, de nem merek kezdeményezni, ezért ki se mozdulok már itthonról.


Holnaptól más lesz, lemegyek valami diszkóba és felszedek egy csajt. Csak nem tudom, hogy kell, légyszíves segítsetek!:)


2013. febr. 2. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hülye, de reális kérdés fog következni: egy vidéki nagyvárosban, egy egyszerű szórakozóhelyen mekkora az az összeg, ami a pénztárcából kikandikálva megszépít egy hozzám hasonló ocsmányságot? Csak úgy sacc/kb érdekelne...
2013. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
ha még egyszer ocsmánynak fogod hivni magad letoszok kettőt...csak adj magadra és ha kipofáznak alázzd le őket
2013. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mr. Mister: tossz le kettőt! Lényegen nem változtat, ocsmány vagyok. De legalább kidekorálsz. NEM a kérdező voltam
2013. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ne legyünk már ilyen pesszimisták, ez nem a pénzről szól. Legalábbis remélem, mert különben ki se megyek ma...
2013. febr. 2. 21:34
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: dede, OTT a pénzről szól.
2013. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam... bár a neten egy két csajozós oldal szerint nem számít a pénz. Csak a duma meg a kiállás, meg a tapizás
2013. febr. 2. 21:38
 17/19 anonim válasza:
minden ember életébe vannak jó, és rossz szakaszok...a tiédbe most rossz van akkor...lesz jó is
2013. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

most elindulsz valami buliba. útközbe ejtesz egy boltot. vedelsz. irány a buli!

Ha gáz vagy akkor is mi van? Legalább megpróbáltad! Ez most egy hatalmas lépés lenne! ;)


És tényleg péntek-szombaton vannak a bulik. Ezt te is tudhatnád...

2013. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha már voltál olyan kedves, és a barom válaszomra nem sértődtél meg, de még tettszett is, elmondanám, hogy talán jobban járnál, ha arra összpontosítanál, hogy találj magadnak egy okos, kedves lányt. Hidd el, hogy ha szerelemből múlik el a szüzesség, az egészen más, mint ha egy valamilyen könnyűvérű kis csajjal hoz össze a sors.

Egy ilyen gyors menet még rosszul is elsülhet.

Egészen más, ha hiányzik az érzelem az együttlétből.

Sokat vesztesz vele. Próbálj kimozdulni, és megfelelő helyeken ismerkedni. Sokkal jobban jársz.

2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!