Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szól bele mindenki...

Miért szól bele mindenki abba, hogy 17 évesen el akarom veszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat, tényleg szerelmes vagyok belé, de pl. itt az oldalon is csak támadnak, hogy fiatal vagyok hozzá, meg várjak még... Én pedig tisztára ledöbbentem, mert szerintem nem vagyok hozzá fiatal...
2013. júl. 10. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem szólok bele. Tedd ha jól esik.

Így pedig már is nem mindenki.

2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Saját tested, saját döntésed, nem a miénk.
2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Senki nem szól bele itt meg azért szólnak bele mert valószinüleg ki kérted a véleményüket és ha kikérted akkor azért tetted mert nem voltál biztos benne és megerősitésre vágytál amit nem kaptál meg... de ez nem jelenti azt hogy nem teheted meg ha tényleg ugy érzed készen állsz rá.
2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem megerősítést kértem, hanem a védekezésről kérdeztem, meg arról, hogy elmondjam.e anyámnak, és a kérdéseimre nem kaptam választ, csak azt, hogy ne csináljam...
2013. júl. 10. 21:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha bizalmas viszonyban vagy anyukáddal meg tudjátok beszélni a dolgokat természetesen beszéld meg vele, hasznos lenne tudna tanácsot adni a védekezésre is. Biztos nem lesz neki könnyű de másrészt örülhet ha szólsz és kikéred a véleményét és nem egyből csinálod... Én óvszert javaslok eleinte esetleg ha anyukáddal tudtál beszélni fogamzásgátlót
2013. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Az Te magánügyed,még anyukádra se tartozik hamarosan felnőtt leszel már.Persze védekezzetek az a legfontosabb.
2013. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is 17 évesen vesztettem el, és teljesen készen álltam rá. Úgy gondolom, a szex akkor jó élmény, ha egy nő és egy férfi csinálja, én pedig nőnek éreztem magam, a páromat pedig férfinak. De még mennyire, hogy férfinak...:D

Ha úgy érzed, készen állsz rá, vegyetek óvszert. A drágább nem mindig jobb, sokszor csak a reklám kerül annyiba... Viszont ha a barátod azt akarja, hogy te fizesd a fogamzásgátlást, akkor nem ő a megfelelő pasi.


Anyukámnak nem mondtam el, de ő ilyen téren elég liberális és megbízik bennem annyira, hogy tudja, nem csinálok hülyeséget. Amikor már egy jó párszor nem aludtam otthon hetente, rájött magától. Mondjuk amikor lefeküdtünk, még az elején voltunk a járásnak, de évek óta ismertük egymást.

2013. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld, ha késznek érzed magad.
2013. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gàz! én 15 éves voltam. és még anyàmnak is elmondtam aki tàmogatott. ne foglalkozz màsokkal. te dolgod!:)
2013. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
faxt vagy fiatal hozzá
2013. júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!