Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy prostituáltal veszítsem...

Egy prostituáltal veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
azt mondják a férfiaknak is számít az első.Vagy vágjak bele bátran és ne foglalkozzak vele?

2013. jún. 16. 22:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem hanem egy lóval.
2013. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Húszévesen még nem vagy lemaradva semmiről, de ha rám hallgatsz, nem prostival kezded a szexuális életet. Jobb érzésű nők élből elhajtanak majd, mikor kapcsolatba lépsz velük.

Én bőven elmúltam már 20 és mégsem voltam még nővel. Prostival akár ma délután is lehetnék, de az nem én lennék.

2013. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Jobb érzésű nők élből elhajtanak majd, mikor kapcsolatba lépsz velük."


Szerinted a nők talán mindenről be szoktak számolni?

2013. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Most vagy megbízol valakiben és hiszel neki, vagy nem.
2013. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

én nem szeretnék olyan férfival lefeküdni, aki volt már prostituálttal. jelenleg van valaki, akin hezitáltam, hogy elfogadjam-e a közeledését. viszont mikor kiderült, hogy volt már prostituálttal, ráadásul többször, számomra eldőlt a dolog, hogy nem.

egyrészt megértem, hogy szüksége volt rá, mert ismerem az okokat, de egyszerűen ezek után képtelen lennék hozzáérni. mondjuk az tény, hogy eleve hezitáltam vele kapcsolatban.

az utolsó előttinek: az a kapcsolat régen rossz, ahol egy ilyen dolog el van titkolva. esélyt kell adni a másiknak, hogy elfogadja a múltat, vagy úgy döntsön, hogy ez őt nem zavarja. de ilyenben mindenesetre én elvárnám az őszinteséget.

2013. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
és egy jobbérzésű kur## is elhajt majd mikor mondom neki,hogy szüzike vagyok és veled akarom elveszteni? Szerintem őt kur##a nem érdekli,hogy nem vele kéne az első alkalmamnak megtörténni.Max kiröhög,hogy hogy lehetek ekkora nyomi,hogy hozzá folyamodok
2013. júl. 9. 22:04
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem hajt el. Felmész egy internetes oldalra, mint a rosszlányok vagy a beszámolók és olyan nőket keresel, akiknél van 2szűztelenítés."

Lehetőleg 25 és 35 közöttieknél nézzél szét! Olvasd el a róluk szóló írásokat, akik szimpatikusak neked, azokat hívd fel telefonon! Ha kedves, mosolygós, viccelődő, ahhoz menj el!

2013. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Számít mert örök emlék marad.

De hosszú távon semmi hatása nincs.

Azzal csináld az elsőt akivel szeretnéd. Ha egy tapasztalt prostival aki bevállal szüzeket is és beavat, és ez bejön, vagy külön izgat, akkor akár egy prostival. :)

De ugye elmúltál már 18?

2013. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!