Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lenne gáz, ha szüzessége...

Miért lenne gáz, ha szüzességem elvesztése célom?

2013. jún. 9. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ngyon sajnállak késő
2013. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta kérdés.
2013. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem késő 18 évesen. Viszont az, hogy az a célod, hogy elveszítsd, az kicsit érdekes. Érthető, hogy már érdekel a téma, és meg akarnád tapasztalni, milyen is lehet valakiben lenni, benne elélvezni, de hidd el, ha csak úgy beleugrasz egy random lánnyal, nem lesz olyan élvezetes, olyan jó, mintha azzal fekszel le, akit szeretsz is. Tudom, közhely, és ez a fiúknál nem is számít annyira, mert lyuk-lyuk, de szerintem ha össze is jönnél egy csajjal, nem kéne azzal indítanod, hogy dugjunk! Ha pedig tényleg csak dugni akarsz, ott vannak a nyári bulik, sok kapható csajszi van rajtuk. Bár én inkább az előbbit, mintsem az utóbbit tanácsolom, de ahogy gondolod; a te életed, a te döntéseid :)

18L

2013. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!