Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzességem elvesztése...

A szüzességem elvesztése fájni fog? Mondták, hogy esetleg vérezni is fog. Mennyire? PL: olyan lesz az ágy? A fiú nem fogja magát rosszul érezni, hogy vérzek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szabad tudni, hogy hány éves is vagy ?
2013. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, 17.
2013. máj. 5. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván a szűzhártáyd elszakadása fájdalommal járhat. Ez mindenkinél más...Nem tudjuk neked megmondani. Általában azért túlélhető. Sőt, szerintem még senki nem halt bele.

A fiúnak meg tisztába kell lennie vele, hogy nagy valószínűséggel vérezni fogsz. Nem lesz fél literes pocsolya alattad, de ez nyilván mindenkinél más. Tegyetek magatok alá törölközőt előtte. Nekem annyi vérzésem lett, mint pl a mensi utolsó napján amikor már alig jön...és mikor kimentem wc-re, csak akkor vettem észre. Az akció után tegyél be egy betétet, ha úgy tűnik kell.


Ha ilyeneken parázol, még ne szexelj!

2013. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Volt már olyan, hogy valakinek a barátja elájult a látványtól? :D Nem kizárt, hogy fájni fog, de nem vérzel el.
2013. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem, de fájt.
2013. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Én nem véreztem és nem is fájt. Ez mindenkinél más, lehet, hogy te is ilyen szerencsés leszel.
2013. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2 napja vesztettem el, fájt de csak egy nagyon kicsit,utána már nem is:)A lényeg,hogy megtudj bízni a barátodban,és figyeljen rád.Én teljesen ellazultam,nem sietett el semmit,í gy jó volt. És én mondjuk nem is véreztem.
2013. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fájt, nem véreztem, és orgazmusom volt.
2013. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Nyolcadik! és fiú vagy vagy lány? :D
2013. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!