Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy prostituáltal veszítsem...

Egy prostituáltal veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
azt mondják a férfiaknak is számít az első.Vagy vágjak bele bátran és ne foglalkozzak vele?

2013. jún. 16. 22:55
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
9-esnek üzenem,hogy legalább magának ne hazudjon!
2013. jún. 17. 11:42
 12/28 anonim ***** válasza:
Ha te tényleg egy prostival szeretnéd az elsőt, akkor senkinek semmi beleszólása... De lehet, hogy találsz a közel jövőben egy csajt, aki érez irántad valamit és nem csak "munkából" lenne veled. Az úgy jobb lenne, nem?
2013. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Mellékesen az én barátom is szűz volt 20 évesen, és engem nem zavart, hogy tapasztalatlan :) sőt jól esett, hogy velem akarta elsőnek :) 23L
2013. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az te vagy. Máshol volt olyan kérdés, ahol azt mondta az egyik lány válaszoló, hogy neki nem kéne 20 éves szűz fiú, mert biztosan valami baj van vele.
2013. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: az olyan nő, akinek imponál, hogy a 20 év feletti barátja még szűz, az vagy hazudik, vagy ritkább, mint a fehér holló.
2013. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Engem tényleg nem zavart, hogy az volt... És azóta is együtt vagyunk. Én sosem néztem a pasikban azt, hogy szűz e vagy sem :) egyszer mindenkinek el kell kezdje, és az nincs meghatározva, hogy mikor :) És kedves válaszoló nem értem miért hazudnék, szeretem a párom és akkor sem ábránditott ki, hogy még az volt. és szerintem még sok lány van ezzel igfy, persze nem azok a szét kúrt agyonra meszelt plázacicák :)
2013. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ezt nem nekem kell tudni.

Ahogy te érzed.

2013. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

NE!

szerintem keress magadnak egy rendes nőt. miért para, ha valaki 20 évesen szűz?

biztos, hogy találsz magadnak barátnőt. meg fogod bánni, ha egy prostival csinálod.

az nem ugyanaz. próbálkozz a lányoknál. úgyis találsz valakit, hidd el. csak védekezzél rendesen.

én 21 éves szűz fiúval is voltam már. utána 4 évig együtt voltunk. és az első alkalom is élmény volt már. semmi gond ezzel. ne parázd túl!

2013. jún. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Nem éri meg!
2013. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
én prostival veszítettem el de arra jöttem rá ,hogy prostival nem lehet megtanulni szeretkezni. arra jó hogy fejleszd a lyukérzékedet. meg annyi hogy hivatalosan már nem leszel szűz. de ettől még béna maradsz ,mert d.gni megtanulsz ,de szeretkezni nem.
2013. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!