Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek még olyan nők, akik...

Léteznek még olyan nők, akik nem menekülnek a 20 év feletti szűz férfiaktól?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 19:14
1 2 3
 21/24 viktor123456 ***** válasza:
nem léteznek. a többiek csak vigasztalnak. látszik a fejeden hogy szűz vagy, szóval menj k*rvához.
2013. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen vagyok:D

Pont hogy vonzó, ha nem dugdossa egy srác mindenfelé.

De olyan, aki csak a szüzességén kesereg és mihamarabb túl akar lenni rajta szóba sem jöhetne.Hanem aki a másik felét keresi és megmaradna mellette.

2013. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Éppen a nagypofájú öntelt faszacsávók azok, akik bajt hoznak magukra és a barátnőjükre.

Leginkább megelőzéssel, előrelátással kellene biztonságot teremteni, mivel teljesen mindegy mekkora nagy dromedár állat élsportoló vagy elitkommandós valaki, a túlerő (és a kés) akkor is legyőzi."


Szóval ha valaki megtámad, te szóval és előrelátással fogod legyőzni. Értem. Nem a nagy pofa a lényeg, hanem hogy elég legyen a kiállásod ahhoz, hogy ne szórakozzanak veled. Persze, a gyengék gyakran bújnak a civilizáltság mögé, de ennyi erővel ne menj ki soha az utcára, mert beléd köthetnek bármikor.

2013. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha egy nő beléd szeret, nem érdekli a múltad.
2013. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!