Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem lennék szűz boldog...

Ha nem lennék szűz boldog lehettem volna ezzel a pasival?

Figyelt kérdés
Találkozgattam egy pasival. A vonzalom megvolt, jól elvoltunk. De én szűz vagyok meg gátlásos. Habár eleinte érdekeltem tényleg, de szép lassan kiábrándult belőlem, mert lassan lehet velem szexig jutni majd. Ha évek múlva találkoztunk volna, boldog lehettem volna vele? :( Ha már nem lennék szűz.
2013. máj. 27. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki emiatt koptatott le, mert szűz vagy. Annak inkább örülni kéne, nem gondolod?
2013. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
^ Hogy megszabadultál egy ilyen gennytől.
2013. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mert csak az aktusra kellettél

ha nem így lett volna akkor még most is melletted lenne!!

2013. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt honnan a francból tudjam?
2013. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos valószínű, hogy csak szexet akart... Tudom, rossz ez így most, mert te láthatóan beleestél kicsit, de ő nem viszonozta ezt. De gondolj arra, mi lett volna ha lefekszel vele és azután lép le! Sokkal rosszabb érzés lett volna, hidd el!!
2013. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 évesen nem kell 25 éves kanyokkal randizni.
2014. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!