Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz és nem szűz kapcsolata,...

Szűz és nem szűz kapcsolata, működhet?

Figyelt kérdés

Régen különcségem miatt tinédzser koromban kiközösített és emiatt erősen önbizalomhiányos srác voltam, ami miatt ismerkedés nehezen ment és ha alakult is valami az kudarcba fulladt (néha ismeretlen okok miatt -nem árulták el a hölgyek h miért nem vagy egy alpha hím jött a képbe).

Miután a suli véget ért és új környezetbe kerültem, ezáltal önbizalmam nőtt csak alapvetően az a félelem maradt meg ami abból ered hogy levagyok maradva az átlag korosztályomhoz képest.Jelen pillanatban 22 vagyok és (még sajnos) Fiú xD.


Szóval alapvetően az lenne a fő problémám hogy attól félek hogy ha valaki meg is tetszik akkor azt éppen "amatőrségem" miatt veszítem el a párkapcsolatban.Hogy kezelitek ti ezt?Lányok és hogy éltétek meg ezt Fiúk?


U.i.: Külsőmről csak annyit hogy nem vagyok egy Ryan Gosling de nem is vagyok csúnya szóval egy átlag srác.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. máj. 27. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen! Sokkal jobban mint két szűz kapcsolata.
2013. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahj xD alien predátor kapcsi működne? :D
2013. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze működik, ne félj N
2013. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

'Jelen pillanatban 22 vagyok és (még sajnos) Fiú xD.'

Kérdéseim: A következő pillanatban már lehet, hogy 23 leszel, csak úgy hirtelen? És mi az, hogy még sajnos fiú? Át akarod magad operáltatni?

2013. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Justicar válasza:
Mivel még szűz, gondolom arra gondolt, hogy nem férfi. :-)
2013. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy ennyire problémát fog jelenteni a megfogalmazása a problémámnak :D
2013. máj. 29. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!