Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 4 hónapja együtt vagyunk a...

Bino kérdése:

4 hónapja együtt vagyunk a barátommal és beszélgettünk a szexről ő 18 és már volt kapcsolata én 16 és még szűz vagyok. Szerintetek lefeküdjem vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tegyek nagyon szeret imádom de félek ,hogycsalódni fog bennem:/

Tudom ,hogy mit kell csinálni de mégis félek picit.

Leírnátok kérlek milyen az első szex? (kort is lécci)


2012. nov. 14. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor feküdj le vele, ha te is akarod
2012. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy hogy te fogsz csalódni benne. Amúgy nem megkérdezned kellene hanem magadban eldöntened. Viszont a 4 hónapot korainak tartom, de van akinek az egy hét is sok.
2012. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem is meg a barátommal is 16 voltam ő 18 én fél évet vártam 100%osan felkészültem utána feküdtünk le egymással.


L/18

2012. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ:)
2012. nov. 14. 21:48
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Azon hogy hätra fekszel es szetrakod a läbadat, azon mi a picsät lehet elrontani ?


2.HOgy le feküdj e vele, azt neked kell tudnod. Ha sosem teszed meg sosem tudod meg csalodäs e vagy sem.

Tedd meg es megtapasztalod milyen.

De ezt neked kell akarni nem mäsik 100 vadidegen embernek a netröl.

2012. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amint becsuszantja a lompost beindulsz az tuti
2012. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Jessypearl válasza:

Szia, tényleg csak akkor, ha egyébként nagy örömmel vagy vele, és ez kölcsönös, nemcsak amikor 'együtt lennétek', hanem mindig, még nem okozott csalódást Neked és Te is ezt kívánod. De akkor meg miért kérdezed?

Egyébként, első szeretkezésként talán kicsit korai a 4 hónap... de ez egyedi. Érdemes megismerni sok oldalról valakit.Félned nem kell, melyik férfi nem vágyik szűz lányra? :)) Tanácsom: ne nagyon akarj "csinálni" semmit, technikára összpontosítani, hanem inkább éld meg a dolgot, hogy együtt vagytok, és örömmel, az majd vezetni fogja a mozdulataidat. Ehhez kell egy mély bizalom, ami megismerésen alapul. Ne titkold, hogy szűz vagy (bár, ha ennyire ismeritek egymást, hogy a kérdésfeltevésig eljutottál, akkor már tudja). És, nagyon fontos: bármikor, ha kellemetlen érzésed van, leállíthatod a dolgot. Ezt nem árt, ha tudod. Ha rájönnél, hogy mégsem akarod teljes szívből. /41 éves nő/

2012. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb a fokozatosság.

Ne azzal kezdjétek, hogy "na akkor ma elveszti a szüzességét", hanem fedezzétek fel egymást testét és vágyait, meg persze a magatok testét és vágyait is.

Egy csomó élvezetes dolog van, amit nem érdemes kihagyni: simogatás, kényeztetés, masszírozás, egymás kielégítése kézzel, szájjal...

Ha ezek már "mennek", akkor nincs is mitől félni.

2012. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondom mit csinálnék a helyedben.! hónap egy tini kapcsolatban nagyon kevés idő.Először megismerném a barátomat úgy igazán,sokat beszélgetnénk,csinálnánk közös programokat,hogy kialakuljon az igazi bizalom,hogy mélyüljön a szerelem.Majd szép fokozatosan kezdve a csóknál,ölelkezésnél,simogatásnál felfedeznénk egymás testét.A következő alkalommal ha mindketten igazán akarjuk már lehetne petting(orális szex nélkül),és utána már továbbléphetnénk a szeretkezéshez. Kb. az 1 éves évforduló már tökéletes alkalom lenne az első szeretkezéshez,nem sietném el.

Nem is siettem,19 évesen szeretkeztem először a párommal 1 hete voltunk együtt,fel sem merült bennem,hogy korai,hogy fáj-e,hogy vérzem-e,hogy mit gondol stb. vonzódtunk egymáshoz,akartuk egymást,és képzeld igazán akkor szerettem bele mikor már 3 hónapja együtt voltunk addig csak vonzalom volt,fellángolás.Ma már a vőlegényem,több,mint 3 éve vagyunk együtt,az orális szexhez akkor jutottunk el,mikor 1 éve voltunk együtt addig nem,mert úgy gondolom ahhoz még bensőségesebb kapcsolat és még mélyebb bizalom kell.Tudod miért nem adtam oda magam egy tini szerelmemnek sem,mert úgy éreztem nincs itt az ideje,úgy gondoltam a szájra puszi,ölelkezés csók,később 17-18 évesen a petting bőven elegendő egy tini kapcsolatban,és hidd el nem bántam meg,hogy nem siettem el,és azt sem,hogy a vőlegényem volt az első férfi akivel lefeküdtem.

2012. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazán köszi a segítséget :)
2012. nov. 16. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!