Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek még olyan nők, akik...

Léteznek még olyan nők, akik nem menekülnek a 20 év feletti szűz férfiaktól?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 19:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

,,Hidd el, hogy én ismerek olyan szűz 26 éves srácot, akiér bolondulnak a nők."


De ha bolondulnak érte, miért nem szexel?

2013. máj. 28. 19:23
 12/24 anonim ***** válasza:

várjon csak.

ez sem izgat. rúgtam már tökön, nyomtam szemem bikaerős pasit.

2013. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Neked baj van a fejeddel. xd
2013. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én egy másik válaszoló vagyok, de valamennyire egyet tudok érteni. Ha leszólítasz egy nőt buliban, valahol, akkor igen is az első benyomás alapján fog dönteni, vagy mit vársz? Mire adjon egy esélyt? Ha úgy gondolja hogy helyes vagy és stabilitást, támaszt lát benned akkor már jó helyen vagy. Az ilyen "kedves vagyok" dolog általában azoktól jön, akik nem változtatnak a személyiségükön, hanem maradnak a szobában és sírnak.
2013. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs, hogy fogok valaha barátnőre szert tenni. Már 25 múltam, és kiakaszt, hogy egy ilyen utolsó kis szerencsétlen senki vagyok, akinek eddig nem adatott meg az, hogy együtt legyen egy nővel.
2013. máj. 28. 19:37
 16/24 anonim ***** válasza:
Én nem menekülök.
2013. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16

Dehogynem!!! Ösztönösen a szépfiút, a harsány (néha még beképzelt is) pasikat választjátok mind egytől egyig! Miután rájöttök pár ilyen agyalágyultal való kapcsolat után, hogy velük rossz, mert ált. önzőek, akkor meg már rohantok a szolidabb viselkedésű pasikhoz... :/

2013. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
mi az a szolidabb? Bakker, ha valaki fél megvédeni akár magát akár a barátnőjét, annak nem is igazán kell. Komolyan azt várjátok el, hogy a lány azért szeressen, mert elérhetőek vagytok?
2013. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mit ér a nagy védelem, ha például egy egész c*g*nyhorda elvágja a torkunkat? Az odáig rendben, hogy szóban megvédjük magunkat, csak veszélyesebb helyzetben nem ér sokat.
2013. máj. 28. 22:38
 20/24 anonim ***** válasza:

Ez a "biztonságban érezhetem mellette magamat" szöveg nekem is nagy kedvencem.

Éppen a nagypofájú öntelt faszacsávók azok, akik bajt hoznak magukra és a barátnőjükre.

Leginkább megelőzéssel, előrelátással kellene biztonságot teremteni, mivel teljesen mindegy mekkora nagy dromedár állat élsportoló vagy elitkommandós valaki, a túlerő (és a kés) akkor is legyőzi.

2013. máj. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!