Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van hogy sok küzdést nem ér...

Van hogy sok küzdést nem ér egy szűz lány sem? Vagy egy ilyen.

Figyelt kérdés
22 éves szűz vagyok még barátom sem volt soha. Ennek lelki okai vannak: semmi önbizalom, gyerekkori gondok, nehezen nyílok meg stb. Összeismerkedtem egy pasival, neki már sok tapasztalata van. Ő az első pasi aki közeledett eddig hozzám, tudom sokára de csak a 4. randin engedtem hogy megcsókoljon. Mondtam hogy bocsi de nekem idő kell mindenhez. Azt mondta semmi baj. Aztán találkozgattunk még, de már nem is csókolt meg csak szájra puszik voltak. Majd közben talált mást, nyilván olyat aki nem ilyen dedós, és kidobott. Nem érek ezek szerint ennyit hogy bajlódjon velem? :(
2013. máj. 28. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
De, csak nem a magfelelő embert találtad meg.
2013. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rosszul értelmezed ... továbblépett, mert nálad nem érzékelte, hogy kell neked
2013. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te is megtalálod majd a nagy Ő-t csak ne add fel. Biztos egy nyápic srác volt aki nem is érdemelt meg téged. És nézd a pozitív oldalát, inkább most mint az esküvőn. :D Én tudnák küzdeni csak épp nincs kiért :D
2013. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nálam előbb valami érzelmeknek kellett volna kialakulnia. Vagy lehet ez nem baj :D nem tudom :(

Szóval én csak úgy éreztem volna jónak a csókolózást ha érzek iránta valamit. És én a 4. randin kezdtem el érezni hogy oké jöhet. De a csók után meg még jobban elkezdtem érezni, tehát mehettünk volna tovább :D Csak akkor meg már ő nem akarta annyira. Akkor mondtam el hogy nekem ő az első.

2013. máj. 28. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is várta volna, hogy adj olyan jelet, hogy közeledhet feléd.


Ha nem tudod elengedni magad és megnyílni valaki előtt és kezdeményezni minden bajérzet nélkül, akkor tényleg nem akarnak bajlódni, hisz azt hiszik, hogy elutasítod őket. (Szerintem legalábbis).


Ha legközelebb valaki kezdeményez, akkor add a tudtára, hogy tetszik neked. Viszont mivel 22 éves vagy, könnyen ráfázhatsz. Az első szerelemnek úgyis vége,és nagyon tud fájni, ezért szerintem jobb ha csak olyannak adod majd magad oda, aki nem az igazi,de tapasztalatszerzésre jó lesz.

2013. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a második tökéletesen megfogalmazta.
2013. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen nem kezdeményeztem semmit az biztos :( Pedig akartam higgyétek el, mikor már nem csókolt meg akkor is úgy készültem randi előtt hogy na majd most végre, vagy amikor átmentem hozzá és nem történt semmi már akkor is úgy készültem hogy valami legyen már :D Nem az hogy rögtön szexeljünk, de igényeltem volna hogy valamit csináljon :( Simizgetés ilyesmi. Mert addigra már vágytam rá nagyon.

Csak ez az hogy én szavakkal mondtam nem mutattam ki. Mondtam hogy tudod mennyire szeretem mikor veled lehetek meg célozgattam rá hogy mennyire szeretek hozzá bújni. Mert egyszer azért összebújtunk de ennyi volt.

2013. máj. 28. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Elhisszük. A következőnél most már ügyesebb leszel!
2013. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fiatalabb kori magamból kiindulva, 22 éves szűzlány társaságát azért nem keresi annyira jobb fellépésű (=csajozós), de azért normális értékrendű fiatal férfi, mert tudja, hogy sokkal többet kell vele bajlódni, mint egy olyan nővel akinek a szexuális élet már természetes örömszerzés.


Egy szűz lány nem kísérletező típus, keresi és tartogatja magát az első igazinak, míg egy szexuálisan aktív nő bátran tesztel (3. randin), amíg rá nem talál arra, amit keres.


A férfinak még attól is tartania kell, hogy a szűz lány lelkét könnyen összetörheti, ha összejön vele akkor azért mert pl. később a csaj úgy érzi hogy rossz döntést hozott,

ha elengedi mert látja, hogy a csaj nem őt tartja az első igazinak akkor azért, ami egy magára adó normális férfinak is rosszul esik.


36F

2013. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

legközelebb csapja lecsóba :/ vagy regelj társkeresőkre is.

Ha félsz igyál alkoholt, mert olyan kegyetlen sokat nem várnak egy 22 évesre már... :S

mondjuk én is szűz vagyok 19 évesen (srác vok) de már nagyon ki vagyok

2013. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!