Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiatalok! Ti hogy álltok...

Fiatalok! Ti hogy álltok ezzel a témával?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartjátok, hogy azzal feküdjetek le először, akit szerettek, vagy jobb előbb, mint később? Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket, illetve ha, még szüzek vagytok, hány évesek vagytok? Fiúk, lányok egyaránt írjatok.

2013. máj. 19. 11:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően nem egy rossz ötlet. :) Persze ha van olyan ember valakinek az életében, akiben teljes mértékben megbízik és elég mély a kapcsolatuk, de nincsenek együtt, akkor lehet, hogy nem gond ha megteszik egymással. Csak fontos, hogy ne egy estéről szóljon az egész.
2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Fontos szerintem, hogy szeresd a másikat. Az elhamarkodott döntés nem hoz soha jó dolgokat. 21 éves voltam és addig nem is bántam a dolgot, míg a mostani párommal össze nem hozott a sors. Az Életemnek én vagyok az első barátnője és valószínűleg az utolsó is:D
2013. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 whoviangirl válasza:
15/lány vagyok, még szűz. Nekem nagyon fontos, hogy azzal veszítsem el a szüzességemet, akit igazán szeretek, emiatt az időpont nem számít nekem igazán.
2013. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13-as: A Doktorral elvesztenéd, mi? :D
2013. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lassan kint az új rész. :DDD
2013. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 whoviangirl válasza:

már láttam az új részt, és nagyon jó:)

de lehet, hogy nem itt kellene ezt megbeszélni, kétlem, hogy a kérdező nagyon nagyra értékelné:D

2013. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23l vagyok és az igazival akarok lefeküdni csak(de petting azért jöhet)
2013. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Synesztro ***** válasza:
16 előtt voltam kevéssel, de ma már egy kicsit bánom, mivel engem a bátyám és a haverjai fizettek be egy prostihoz.:s Tudom szégyen, de ez van. Le is rendezett talán 5-10 perc alatt elsőre, aztán kaptam még egy kis ráadást, mivel egy órát fizettek ki neki.:) (25/F)
2013. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

14 éves vagyok van egy barátom akit nagyon szeretek, 1 éve járunk. Mindig is úgy voltam evvel a témával hogy én ehez még fiatal vagyok és ha igazán szeret vár rám ha pedig nem akkor elmehet...olyan 17-18 éves a minimum kor nálam

14L

2013. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!