Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiatalok! Ti hogy álltok...

Fiatalok! Ti hogy álltok ezzel a témával?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartjátok, hogy azzal feküdjetek le először, akit szerettek, vagy jobb előbb, mint később? Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket, illetve ha, még szüzek vagytok, hány évesek vagytok? Fiúk, lányok egyaránt írjatok.

2013. máj. 19. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
fontosnak. 16 évesnél nem korábban... 14/L
2013. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20 éves fiú vagyok, és szűz. Valószínűnek tartom, hogy örökre az maradok. Még csak nem is csókolóztam, barátnőm sem volt, és nem érdeklődöm e "téma" iránt.
2013. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Persze, fontos:) Még az vagyok:)) 15/l
2013. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Igen, természetesen fontosnak. NEm inkább később azzal akit nagyon szeretek mint előbb egy olyannal aki csak Egy futó kaland, stb. Jó a megfelelő időben. 16/L
2013. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha nem mások véleményétől függene, hogy te mit teszel. Akkor tedd, ha jónak érzed, nem félsz minden apróságtól, nem azért csinálod, hogy megfelelj, megbizonyosodtál róla hogy esetlegtalán a másik nem csak magára fog figyelni, és még védekezni is tudtok!

Szerintem szerelem nélkül is meg lehet tenni, de valami értelmes agy nem árt hozzá... Ne utólag rinyálj hogy de megbántad a buli után...

2013. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez egy közvélemény-kutatás, ami a fiataloknak szól. Ez a kérdés az ő véleményüket vizsgálja. Én már jóval elmúltam 30,nem magam miatt kérdezem.
2013. máj. 19. 11:44
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Közvélemény kutatás... biztos nagyon reprezentatív lesz :D


Én 20 évesen vesztettem el, remek volt akkor és azóta. Ajánlom mindenkinek hogy ne sírjon, hogy "18 évesen még szűz vagyok, most meg fogok halni" :D Nincs abban semmi.

2013. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesztettem még el, de nem is tervezem addig, amíg nem érzem rá a megfelelő pillanatot a megfelelő partnerrel.


18/L

2013. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok, 17 évesen vesztettem el. Nem bántam meg, jó volt. Persze nem lett egy életre szóló kapcsolat de nem is baj. Jártunk, szerettük egymást, megtörtént. Utána meg még jópárszor:)


25/f

2013. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
16 éves vagyok még és szűz, még nem is csókolóztam...az igazira várok :)
2013. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!