Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért radikalizálódnak a...

Miért radikalizálódnak a fiatalok szexuális szokásai?

Figyelt kérdés

A cikk:


[link]


Egyszerre van jelen a korai szüzesség elvesztés, és a késői egyedülállóság.


Aki nem hiszi, az a Google-ben is kipróbálhatja.



2013. máj. 5. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Oké, de szerintem mindannyian nagyon jól tudjuk hogy miért...Pl. internet - bármit elérhetnek, média, szülői figyelem hiánya - öngerjesztő folyamat. A szokásos.....
2013. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

" korai szüzesség elvesztés, és a késői egyedülállóság. "


Na, erre vágyom én. Az első fele megvan.

2013. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon ilyen világot élünk...és a legjobb benne, hogy belőlük lesznek +10-20 év múlva a "jövő generációja"
2013. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szomorúan látom, hogy az "egyszerhasználatos" szemléletmód átragadt az emberi kapcsolatokra is.
2013. máj. 5. 10:42
 5/11 anonim ***** válasza:
"Radikalizálódnak" ez így fura nekem, na mindegy, szóval szerintem "menőségre" mennek, és akkor úgy csúszik egyre lejjebb a korhatár; mert hogy akkor pl először csak 18 évesek v idősebbek csinálták, utána már 16 is, mert ha minél hamarabb, akkor menőbb, szóval már a 16-os is általánossá vált, és akkor már 14-15 gondolja, hogy fú, akkor én még gyorsabban, mert az menő... meg mittomén... Szerintem vmi ilyesmik lehetnek az okai:S
2013. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
régen a paraszti társadalomban 15 évesen megházasodtak, milyen korai szüzesség elvesztésről beszélünk?
2013. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os, de akkor 30 év volt az átlagéletkor
2013. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
* na jó, nem biztos:$
2013. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
arról nem i beszélve,hogy akkor házasodtak és utána gyereket neveltek a mai 15 éveseknek még a tanulás,vagy a mosogatás is megerőltető agyilag és lelkileg is ezerszer éretlenebbek,és kevésbé életre valók mint régen(tisztelet a nagyon kevés kivételnek),bagzanak,mint a nyulak,pedig fogalmuk sincs a szexualitásról,ez főleg a szülők hibája
2013. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

18 évesen veszítettem el,nem hiszem hogy az korai,van olyan barátnőm aki 21évesen még szűz,sokan csodálkoznak mivel csinos

ezt csak azért írtam le mert nem kell mindenkit ugyan úgy kezelni

vannak akik fiatalon veszítik el,de olvasod a kérdéseket akkor sokan írják hogy csak azért akarják elveszíteni mert fél hogy ciki

ameddig a tévébe csak az agysorvasztás meg és az hogy a szextől leszel menő tényleg sokan akarják fiatalon elveszíteni,láttam már olyan kérdést is amiben a 15éves lány leakart feküdni a nevelőapjával mert az RTL egyik műsorában volt ilyen és utána jóban lett a csaj a pasival,ő meg így akarta megoldani a dolgokat

ki kéne zárni a média sz*rságait és kevesebben tartanák menőnek azt ha hamar kezdenek el dugni

19L

2013. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!