Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sajnos vannak problémáim...

Sajnos vannak problémáim ezért valószínűleg soha nem lesz szexuális kapcsolatom, ez nagy hátrányt jelent az életben az önértékelésre tekintve?

Figyelt kérdés
És csak hogy világos legyen minden okoskodó embernek, nem megyek prostihoz, nem leszek meleg és nem tartok igényt semmiféle perverz marhaságra.
2013. ápr. 16. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod el mi a problémád nem tudunk okosan válaszolni -.-

amúgy igen, mert a szex fontos része az életnek...ha tetszik, ha nem

2013. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát tudod így feladni... én láttam már nőt akinek nem volt meg a lába és mégis talált normális férjet és még gyereket is szült.


Továbbá ismertem egy férfit aki deréktól lefelé béna volt, és neki is lett egy egészséges felesége. Szóval én azt mondom, csak az halott ügy, ami te elkönyvelsz annak.

2013. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha nem tűnt volna fel, mégiscsak sikerült választ adnod, mert nem a problémámra kértem segítséget... olvass a sorok között
2013. ápr. 16. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Eléggé be tud zavarni, de nem annyira, ha elfogadod, hogy tényleg nem lehet szexuális kapcsolatod senkivel. Én is ezt tettem, és tudom, hogy nem csak szexuális, de semmilyen kapcsolatom nem lesz lányokkal, mert olyan rettenetesen undorító vagyok.
2013. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általános választ adtam, ha neked ez elég, akkor örülök a boldogságodnak....
2013. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az jelent nagy hátrányt, amit te magad annak tartasz.

Nekem is vannak problémáim, és nem lesz kapcsolatom soha sem.

2013. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!