Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valószínűleg már nem vagyok...

Valószínűleg már nem vagyok szűz, mert régebben (kb 1 éve) többször is közösültem egy férfival. Hogy hitessem el a legközelebbivel, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
De amikor ezek történtek nem nagyon voltam magamnál és nem teljesen szabad akaratomból tettem... Már szégyellem és ha összejövök pasival elhatároztam, hogy azt mondom, hogy szűz vagyok. De akkor azt fogja gondolni, hogy mikor közösülünk akkor véreznem kell? Az eset utáni első pasimnak elmondtam a dolgot, de nagyon rosszul sült el és erről nem akarok senkinek se beszélni. Szóval a szűz dolog maradt, de... Akkor ezt el is tudom hitetni a személlyel?
2010. okt. 3. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára nem vagy szűz. de enm ilyenen kellene kamuzni. sztem... ha volt már nővel előtted, akkor levágja, h hazudsz...
2010. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jézusom megint egy okos kérdés. Nem minden lány vérzik az elsőnél! Miért hazudsz neki? Megmondod, hogy voltál már pasival és kész, nem muszáj részletezni, hogy hogyan mikor kivel stb... Viszont ha már hazugsággal akarsz indítani, nagy jövőt nem is jósolok a kapcsolatnak :D
2010. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rozika10 ***** válasza:
22%
Hát ha már egy éve nem voltál pasival akkor ugyanugy fog fájni és lehet lesz egy kis vérzés is!mivel senki nem tágitotta ezért ugyanolyan szűk mint volt!Elfogják hinni hogy szűz vagy!
2010. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért akarod letagadni, hogy voltál már férfival. Nem kell úgysem részletezni, hogy hogyan, kivel, mennyiszer... és tőle is elég nagy bunkóság lenne, ha azzal kezdené a kapcsolatot, hogy töviről hegyire kifaggat a szexuális életedről. Amikor már kialakult a bizalom és az intimitás, akkor meg nem lesz semmi szégyellnivaló abban, ami korábban történt veled, akármi is volt az. Sőt valószínűleg vágyni fogsz rá, hogy megoszd vele. Ha most hazudsz neki, később sem fogod tudni kibeszélni a dolgot, pedig hidd el, jól fog esni. És ne rontsd el a leendő kedveseddel az első együttlétet azzal, hogy a színészkedésre koncentrálsz és azon görcsölsz, vajon sikerült-e becsapni azt, akit szeretsz.
2010. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De minek elhitetni? Hogy azt higyje ő az első? Azt kell mondani, hogy már voltál pasival, nem kell részletezni. Ettől nem leszel a szemében se több, se kevesebb.
2010. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!