Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy olyan pasinak aki kb...

Egy olyan pasinak aki kb szexőrült, annak gáz ha szűz lánnyal kell lennie?

Figyelt kérdés
Sok csajjal volt már dolga, sok egyéjszakás kapcsolata is volt. Facen is kb mindig valami szexel kapcsolatos dolgot rak ki stb. Egy ilyen pasinak taszító ha szűz lánnyal van? Rossz neki ha bénázik egy szűz csaj?
2013. máj. 16. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyennek biztos. De ne ma bénázás hanem a türelmetlenség miatt
2013. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
Amennyiben te vagy a szűz csaj,ne feküdj le ilyen emberrel,mert (később) meg fogod bánni!
2013. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem akarnék ilyen pasival lefeküdni vagy ha nagyon bejön előtte tuti elvinném hiv tesztre ,én rendes pasival feküdtem le de ő is szexőrült és szerintem egy normális pasinak nagy dolog ,ha elveheti valaki szüzességét.
2013. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A pasinak ez alapján totálisan mindegy, csak legyen luk a csajon.

A csaj helyében viszont le nem feküdnék vele, hacsak nem egy strigula akarok lenni. De akkor is előtte hipóval átdörgölném a farkát.

2013. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány lennék én se feküdnék le egy ilyennel.
2013. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexőrült nem fog sokáig várni szűz csajra, szűz csaj meg nem 2 nap után vágja magát hátra (legalábbis az értelmesebbjei)
2013. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!