Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire megértőek ilyen...

Regősbendegúz kérdése:

Mennyire megértőek ilyen ügyben a nők?

Figyelt kérdés

Szinte napi szinten fölteszik itt azt a kérdést hogy van-e olyan nő aki szereti elvenni a férfiak szüzességét. Engem nem ez érdekelne, hanem az, ha van egy 25 vagy mondjuk még idősebb szűz férfi, aki nem azért nem feküdt még le nővel mert ronda, igénytelen esetleg alpári hülye bunkó, hanem egyszerűen úgy alakult az élete hogy nem volt rá lehetősége. Szóval a lányokhoz, nőkhöz szól a következő kérdés. Ha ti megismernétek egy ilyen férfit és nem tudnátok hogy még szűz, csak akkor derülne ki amikor már volna köztetek egy elég nagy szimpátia esetleg már egy kezdődő szerelem, akkor hogy reagálnátok le a dolgot?

Minél több választ várok és ha lehet csak a női nemtől. Ha kérhetem kort írjatok a válasz mellé.

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. máj. 1. 13:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
engem egyáltalán nem érdekel h szűz v nem. csak szeressen és ne csaljon meg:) 16/l
2013. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez a lehető legjobb dolog lenne:D

Engem kifejezetten vonzana egy férfiban, főleg ha emellé társul, hogy csak szerelemből feküdne le valakivel és élete párját keresi, akivel igazán megértik és szeretik egymást, nem akarná "kiélni" magát és nem a szüzessége tényén keseregne.

23l

2013. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem az taszít, mikor egy férfinak feltűnően sok partnere volt, az ilyen alakok nálam felejtősek. Tehát egyáltalán nem zavarna, semmit sem befolyásol. A lényeg, hogy szeressük egymást. Egy értelmes, épeszű nő számára ilyesmi nem mérvadó, szerintem. 22l
2013. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"nem akarná "kiélni" magát és nem a szüzessége tényén keseregne"


Hoppá. Hát én pont ezt csinálom :( Azért nem akarom még megtalálni az életem párját, hogy kiélhessem magam - aztán pedig vele is a szép élmények megélése lenne a legfontosabb, csak az időben nyilván az első után következhet csak. De egyelőre sehol sem tartok!

28f

2015. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!