Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szülő ügyben mit lehet tenni?...

Szülő ügyben mit lehet tenni? Volt már valaki ilyen helyzetben? 15L

Figyelt kérdés
13 éves korom óta együtt vagyunk a barátommal. Nagy a szerelem. Már egy ideje pettingelünk,direkt a szüleim miatt vártam 15 éves koromig. Már készen állnék a dologra,nem valami jöttment gyerekkel feküdnék le,hanem a szerelmemmel,aki nagyon sokat tett már értem... Apukám pár napja egyfolytában piszkál engem,és kijelentette,hogy vagy 16 éves koromig várok,vagy beszél a barátom anyjával hogy ne találkozhassunk. Mintha az ő döntése lenne.Persze ő felel értem,de ezt nekem kellene eldöntenem... És szerintem ez egyáltalán nem lenne felelőtlen döntés. Nem úgy történne mint a többi tinivel,berúgva,bedrogozva,egy buliban,idegennel,hanem a szerelmemmel akivel 2 éve együtt vagyunk és várunk...Én nem bírok ki még 1 évet,ha szeretsz valakit annyira kívánod,hogy az már fizikai fájdalmakat okoz... Nem tudom mi tévő legyek,apu nagyon szigorú ebben,nem lehet a lelkére beszélni... Kérlek ne írjatok elítélő válaszokat. Köszönöm!
2013. márc. 31. 12:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
UI.: A barátom csupán fél évvel idősebb nálam.
2013. márc. 31. 13:00
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
az ilyesmit nagyon át kell gondolni. AKárhogy is döntesz, apudéknak mindig az lesz a válasza ami most. Úgy gondolom, hogy még egy évet tényleg várni kellene legalább, de ez a ti döntésetek. Viszont ha biztosak vagytok benne, és meg akarjátok tenni, akkor védekezni, és nem engedni annak ha azt mondja "majd én vigyázok" vagy ilyesmi.
2013. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
biztos nem tudnál még 1 picit várni? :(
2013. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 fünof ***** válasza:
mond meg apádnak, hogy félévet vársz és kvittek vagytok
2013. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Fgyelj, én sem pártolom a korai szexuális életet egyáltalán, sokszor fogom a fejem az itt olvasottak után, de ha Te ugy érzed kész vagy rá és tényleg komoly kapcsolatban történne én inkább engedném a gyerekemnek. Mivel ezzel ugysem ér el semmit apukád és ugyis meg fogjátok tenni ugysem tudja meg ha nem akarjátok. Csak egy ami nagyon fontos hogy VÉDEKEZZETEK rendesen. Egyébként volt két bartnőm is aki szintén igy veszitette el 15 évesen, bár az egyiknek nagyon normálisan álltak hozzá a szülők, a másik csak megtette nem volt ez téma a szülők elött soha. 29/N
2013. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Már 1 éve fontolgatott döntés ez,nem mondanám hogy el lenne sietve. Már mindent tudok amit tudni kell a dologról. Biztos vagyok benne,hogy nem bánnánk meg. Nem tudok tovább várni,komolyan mondom,hogy már fizikailag fáj,annyira kívánom.

Természetesen védekeznénk,nem akarok gyereket pelenkázni,majd egy évtized múlva legfeljebb....:D Köszi a választ.

2013. márc. 31. 13:05
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak nekem rossz lenne,ha titkolnom kellene. Azt hittem amikor 15 éves leszek már megértőbbek lesznek a szülők,de tévedtem... Hiába mondtam,illetve kérdeztem,hogy attól jobban éreznék magukat ha emiatt titokban kellene csinálnunk,mint hogyha elmondanám nekik?....
2013. márc. 31. 13:08
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos apukád hozzáállása elég rossz..így csak azt fogja elérni,hogy hazudj neki.

De anyukáddal mi a helyzet? Ő hogy vèlekedik?

2013. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Anyu sem pártolná,de nehéz szívvel még megengedné,ő megértőbb.
2013. márc. 31. 13:14
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezzela hozzáállással csak azt fogják elérni hogy titkolózni fogsz.:(
2013. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!