Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szülő ügyben mit lehet tenni?...

Szülő ügyben mit lehet tenni? Volt már valaki ilyen helyzetben? 15L

Figyelt kérdés
13 éves korom óta együtt vagyunk a barátommal. Nagy a szerelem. Már egy ideje pettingelünk,direkt a szüleim miatt vártam 15 éves koromig. Már készen állnék a dologra,nem valami jöttment gyerekkel feküdnék le,hanem a szerelmemmel,aki nagyon sokat tett már értem... Apukám pár napja egyfolytában piszkál engem,és kijelentette,hogy vagy 16 éves koromig várok,vagy beszél a barátom anyjával hogy ne találkozhassunk. Mintha az ő döntése lenne.Persze ő felel értem,de ezt nekem kellene eldöntenem... És szerintem ez egyáltalán nem lenne felelőtlen döntés. Nem úgy történne mint a többi tinivel,berúgva,bedrogozva,egy buliban,idegennel,hanem a szerelmemmel akivel 2 éve együtt vagyunk és várunk...Én nem bírok ki még 1 évet,ha szeretsz valakit annyira kívánod,hogy az már fizikai fájdalmakat okoz... Nem tudom mi tévő legyek,apu nagyon szigorú ebben,nem lehet a lelkére beszélni... Kérlek ne írjatok elítélő válaszokat. Köszönöm!
2013. márc. 31. 12:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

szerintem 15 évesen várj még ezzel.én elmondom a saját példám,ha megfogadod,megfogadod ha nem, hát nem :)

én is 15 éves voltam amikor 7 hónap után lefeküdtem az akkori barátommal,akkor még buta naiv kislány voltam,és hidd el borzasztóan megbántam! :( hogy miért? mert azóta van egy nem sokára másfél éves kapcsolatom,akinél érzem azt,amit az előzőnél nem...akkor én is így voltam kb. mint te mivel még tapasztalatlan voltam,és mikor megismertem a mostani páromat,igazán csak most jöttem rá arra hogy mi is az a szerelem. :)

és nagyon nagyon megbántam,hogy nem neki adtam a szüzességem,csak hát sajnos nem láttam a jövőbe,sajnos :(

17L

2013. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
En kijavitalak, mert tevedsz. Ez a "nem bennem megy el" akcio, teljesen hulyeseg. 1. Akkor is teherbe eshetsz ha nem benned megy el, te nagyon hiperszupermega tajekozodott lany, aki mindent tud. 2. Ha szerinted ez jo megoldas, ovszer se kell, mert "nem benned megy el". Nem latom a logikat. Kislany vagy meg, ne szexelj, es ne jatszad itt a nagyon okos flegmat, ha nem tudsz semmit, nyilvan aki ide irt tapasztaltabb nalad, nem csak a levegobe beszel, ahogy ezt irtak mar elottem.
2013. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!