Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire megértőek ilyen...

Regősbendegúz kérdése:

Mennyire megértőek ilyen ügyben a nők?

Figyelt kérdés

Szinte napi szinten fölteszik itt azt a kérdést hogy van-e olyan nő aki szereti elvenni a férfiak szüzességét. Engem nem ez érdekelne, hanem az, ha van egy 25 vagy mondjuk még idősebb szűz férfi, aki nem azért nem feküdt még le nővel mert ronda, igénytelen esetleg alpári hülye bunkó, hanem egyszerűen úgy alakult az élete hogy nem volt rá lehetősége. Szóval a lányokhoz, nőkhöz szól a következő kérdés. Ha ti megismernétek egy ilyen férfit és nem tudnátok hogy még szűz, csak akkor derülne ki amikor már volna köztetek egy elég nagy szimpátia esetleg már egy kezdődő szerelem, akkor hogy reagálnátok le a dolgot?

Minél több választ várok és ha lehet csak a női nemtől. Ha kérhetem kort írjatok a válasz mellé.

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. máj. 1. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna egyáltalán. 21
2013. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, eddig mind a ket kapcsolatom igy kezdodott. 28/ N
2013. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egy normális ember teljesen elfogadja! sokkal jobb, mintha a fél városon már végigmentél volna!
2013. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3. 16/L
2013. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az ilyen férfi aki 25 évesen szűz jobban észreveszi egy nőben a belső tulajdonságait és jobban tudja értékelni mint egy olyan aki 16 éves korától minden héten más nőt dönt meg mert az ilyeneknek már annyira csak a külső számít és a belső egyántalán nem


L/18

2013. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem abszolút nem zavarna. Hasonló esetben volt már _nagyon_ pozitív csalódásom :D


28/N

2013. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem zavarna

19L

2013. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne 30n
2013. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hogy itt mennyi jó fej nő van. :) Érdekes módon én akárhányszor őszinte voltam, mindig megjártam. Itt a kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es válaszoló!

Igen azt kell hogy mondjam hogy tényleg elég sok normális lány válaszolt. 4-el privátban is beszélgettem és kedves, normális gondolkodásmódú nőnek tűnt mindegyik. Sajnos mind az ország másik végében lakik. Igazán belebotolhatnék már itt egy olyan lányba aki legalább ennyire kedves mint az itt válaszolók csak éppen nem 200 Km-re lakik tőlem.

2013. máj. 1. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!