Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak a nyáron csajozá...

Mit csináljak a nyáron csajozás ügyben?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó típus vagyok, ráadásul csöpögök a hájtól(190cm/95kg), és még a pofám is ronda sok csaj szerint. Egyik haverom, aki azért nem annyira ronda, egyszer lement, de azt mondja, hogy kevés volt a normális csaj, a részeg p*csák meg ugyanolyan válogatósak.
2010. jún. 21. 21:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 17/F
2010. jún. 21. 22:00
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezd úgy hogy járj kondiba és növessz szép izmokat. Akkor nem fog számítani az arcod.
2010. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Fejlessz ki WoW-ban egy 80-as Mage-et.
2010. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kocka
2010. jún. 21. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok 170/70, mégis van egy gyönyörű barátnőm, akivel már lassan másfél éve együtt vagyok
2010. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
76%
én 182/65 és mégis kirakott a gyönyörű barátnőm:)
2010. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

182/90, és nem csöpögök a hájtól.

El kéne járni egy héten 2-3 szor edzeni, jót tenne az önbizalmadnak.


22F

2010. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A fontos valóban az önbizalom. Nagyon sok csaj bukik a mackós testalkatra, úgyhogy ha akarsz valamit kezdeni magaddal, akkor sem kell a soványságra törekedni. Csak legyél igényes valamennyire, és mozogj :)
2010. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

195/95

igaz, hogy van egy "kis" hasam, de ez eddig a korábbi bnőimet nem zavarta, pedig akkor ennél kb 3X nagyobb voltam kerületre.


ne aggódj, legyen önbizalmad, és bátran kezdj el beszélgetni velük. Ha rájönnek, hogy milyen jó fej vagy jöhet a következő lépés. egyébként nekem anap 3 óra kapusedzés segített, mellette egy kis otthoni gyúrással;)

2010. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem ilyen méretekkel azért sikerül csajt fognod. a csajok , főleg a gyorsmenetes csajok bírják a magas, testes pasikat. Az hogy a pofád ronda az változó. lehet valakinek pont te kellesz. De figyelj menj és nézelődj, szerezz valakit ha tényleg akarsz, ha másra nem legalább barátkozzatok, nem kell egyből szobára menni. Ha igazán akarod sikerülni fog. Nekem se nagyon jön össze , csak már sajna kicsit idősebb vagyok, így annál nehezebb. Sokan etetnek biztos azzal hogy "majd eljön az igazi", hidd el, nem fog... nem fog odaállni és kopogni az ajtódon, akkor sem ha 90es maget fejlesztesz ki a wowban.. Keress valakit , ismerkedj, akár neten is, nem szégyen az. Még a "nagyon menő vok" arcok is ott keresik, csak túl büszkék bevallani;) Amelyik csaj azt mondja hogy ronda a pofád mond neki hogy te meg szebbet szarsz nála:)
2010. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!