Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi ügyben kérdeznék. Miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi ügyben kérdeznék. Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Már többször találkoztam a fiúval, de ez az első hivatalos randi!Élőben is már minden féléről beszélgettünk, és fb-n is! (Család, barátok, suli, vicces sztorikat egymásnak)

Biztosan tudunk majd beszélgetni, de ha esetleg kifogynánk a témából, mit ajánlatok?



2013. ápr. 24. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kvantumfizika...
2013. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mesélj a mély depresszióban átélt álmokról. Nem lesz többet gondod, hogy témát keress, mivel világgá szalad:D
2013. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha kifogynátok, azt ajánlom fuss
2013. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ú, ez izgi! Emlékszem, mikor anno nekem volt az első randim egy sráccal! :) Én dadogtam jobbra-balra de a végén felfogtam, hogy kötetlenül kell megoldani a dolgokat. Nem hiszem, hogy vannak tabutémák, mert még nem ismered annyira, szóval nyomassátok, ami csak jön!Ha partnered lesz ebben, akkor inkább annak a veszélye áll fent, hogy átbeszélgetitek az éjszakát mert nem tudtok leállni! :)

Sok sikert és jó szórakozást kívánok!

2013. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár ez nem teljesen első randi, mivel már ismered, de azért szerintem vannak hasznos ötletek itt:


[link]

2013. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs miről, de én alapjáraton csendes gyerek vagyok nem sokat bestélek. Én is féltem mit fogok majd beszélni a csajjal. Kb 3 óra beszélgetés után már "veszekedtünk" mert egymás szavába vágtunk :D
2013. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!