Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha minden vágyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha minden vágyam csak annyi, hogy egy akár idegen fiú ölelésében kisírjam magam, megsimogasson, és csak beszélgessünk?

Figyelt kérdés
20/L
2013. ápr. 14. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
2013. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Legalább csók lenne benne :D
2013. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pasid akkor igen.

Ezt azt jelenti, hogy ő nem képes törődni vele és csak szexre kellesz. Az a gond, hogy még mindig vele vagy!


De ha nincs pasid akkor is fura, hogy akárki... De azért megértelek. :)

2013. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon magányos vagyok... :( Egész télen ki se tettem a lábam a házból...
2013. ápr. 14. 00:31
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

És nincs is barátnőd? Vagy valaki akivel beszélgethetsz?

Csak van valaki.

2013. ápr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Ha Románia közelében laksz írj rám :DA becenevem:Lelki szemetesláda.
2013. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz, inkább szomorú. főleg az, hogy akik értékelnének egy társat azoknak nem jut, de a többi meg váltogatja a partnereket mintha a piacon lenne.


Miért lenne? Nem mindenkinek alakult úgy az élete, hogy van valakije családon kívül, vagy egyáltalán normális családi háttér. Legtöbb barátság csak addig tart amíg egy suliba, melóhelyre járnak és hasznot húznak egymásból, aztán leszarják a másikat. Régiek véget érnek és újak nem alakulnak ki.

2013. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én szexelni is akarnék bocsi :D


de amúgy ismerem az érzést! én január,februárban csak otthon rohadtam, és hallod KIESETT ez a két hónap, nem emlékszem belőle semmire :(

Szerezz barátokat, mozdulj ki, szerezz egy pasit

F19

2013. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is ritkán mozdulok ki. 20/F
2013. ápr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha közel laksz beszélgethetnénk. :-)

2013. ápr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!