Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13-14 évesen korai lenne...

13-14 évesen korai lenne lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

! Kérlek, mielőtt bármit is írtok, olvassátok el az egészet. :) Köszönöm. !


A barátom lassan 15 éves lesz, én csak 13 éves vagyok..

Természetesen nem most rögtön gondoltam a dolgot, mert annyi mindent kell előtte átbeszélni, átgondolni.. még várnék vele, míg azt tudom mondani, hogy most már mindent végig gondoltam, és úgy érzem készen állok.

Mindennel tisztában vagyok - tudom nagyon korai, de koromnál sokkal érettebbnek érzem magam, és ezt a környezetemből is elég sok embertől hallom - tudom, hogy szeretnem kell hozzá az illetőt, teljes mértékben megbízni benne, tudni ő mit szeretne és mit vár az egésztől, és hogy ő tudja ezeket rólam.

Végig gondoltam a védekezés kérdést is, természetesen védekeznénk, másképpen nem is mennék bele, nem lennék annyira felelőtlen, főleg nem ennyi idősen.

Akkor még azon is rengeteget gondolkodtam, hogy eleinte nem maga a szex.. hanem csak petting, elvégre az nem lenne korai, és szerintem az elég fontos lenne, mielőtt lefekszem vele..


Köszönöm annak, aki nem ítél el emiatt, aki normálisan tud nekem válaszolni, még ha hülyeségnek is tartja az egészet, vagy felelőtlenségnek..stb. ! :)



2013. ápr. 30. 20:05
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
74%
Barbizz.. Korodhoz képest pontosan megfelelő, se nem késő - se nem korai! :)
2013. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Mindenképp korai.13 évesen eszem ágába sem volt lefeküdni fiúval.Testileg nem vagy hozzá érett.Hiába menstruálsz van melled az nem elég,mert még fejlődsz.És nálunk aki 13 évesen elvesztette a szüzességét r.bancnak nézték,és meg van "pecsételve".Várj még ez csakmúlandó szerelem.16 éves korodig várj.
2013. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
8%
ha szereted,miért ne?igazából én is így érzek 13 évesen...ha úgy érzed készen állsz rá...
2013. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Zsanett123 válasza:
0%
Szia! ugyan ez a helyzetem..en 13vagyok (oktoberbe leszek 14) a baratom pedig augusztusban lesz 15.. 2éve ismerem es mar 3honapja ugymondva kavarunk jartunk egyszer igen egyszer nem aztan mar mi sem tudtuk milegyen..mindenki azt mondja hogy en szép vagyok nagyon sok fiu ragad rám a sracra pedig sok lány:)..mi is gondolkodtunk benne hogy petting legyen-e vagy valami szerelmeskedes mert én tenyleg szeretem őt nem csak kamubol de a szexre en még várnék 1 évet..jobbá teszed te is ha vársz egy evet sztem:). sok szerencset!!:)
2013. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
41%
Ha még csak kavartok, akkor szerintem még nem kéne. Lehet, hogy meg fogod bánni. Én 14 voltam amikor a barátommal lefeküdtem, hozzáteszem, hogy már 1 éve jártunk. Azóta is még mindig együtt vagyunk. Én nem ítéllek el, de alaposan gondold át :) Sok szerencsét! 18/L
2013. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Na, lefeküdtetek?
2013. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenkinek adódik meg ez a lehetőség! Ha te úgy gondolod, hát hajrá! Nem tűnsz olyannak, mintha csak egy felelőtlen tini lennél!
2013. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
figyu, en pont 2 evvel vok nalad idosebb. es meg csak annyi volt h megcsokoltam egy fiut uvegezes kozben. nem bantam meg, jo volt, senki se tud rola, el lett felejtve. de a szex, konyorgom. azt olyannal csinlad akit szeretsz! 13 evesen en is szerettem vkit. marmint azt hittem. kiderult h nem. 13 evesen meg nem latod a dolgokat a sulyat a kovetkezmenyet...es 1 kerdes: h fogod elmondani a szuleidnek ha? elmondod egyaltalan? nem tom ti h vagytok ezzel de en nem tudok nem elmondani vmit a szuleimnek. marmint kicsit dolgokat amik nem olyan fontosak azokat most nem fogom szetkurtolni de en meg azt is elmondtam anyueknak h megcsokoltak. erted? mer ok azok akik tudjak h mi jo es mi nem. tinikent nehany dolgot tulspilazunk tul sokat agyalunk es rengeteg ertelmetlen hulye baromsagot csinalunk amiket 5 evesek SE tennenek. figyu, sztem hagyd. egy fiut ugy is lehet szeretni h meg se csokolod. es az jobb. sztem. legalabbis amig en nem fogok vkit 2 even keresztul ugy szeretni h ki se tudom mondani, addig petting SE. persze ez csak amit elkepzeltem mer ezer dolog van amit csinalhatsz szex nelkul. es hidd el eleht az ezerszer elvezetesebb mint egy elso szex. az fajhat, verezhetsz (en nem szeretem nem tom ki h van vele) es van akinek borzaszto elmeny lesz
2013. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
16%
Bátran feküdj le vele!
2014. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nem feltétlenül leszel kiégett ettől, én is 14 évesen veszítettem el, az akkor 1 éve tartó kapcsolatomban. Nem bántam meg, utána még 2 évig egyutt voltunk, nagy volt a szerelem. De alaposan át kell gondolnod, a szüleiddel meg kell beszéld, tudatában kell lenned annak hogy milyen kockázattal jár, és nőgyógyászhoz kell járnod utána. Ha ezeket nem akarod vállalni, akkor bele se menj.
2016. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!