Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13-14 évesen korai lenne...

13-14 évesen korai lenne lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

! Kérlek, mielőtt bármit is írtok, olvassátok el az egészet. :) Köszönöm. !


A barátom lassan 15 éves lesz, én csak 13 éves vagyok..

Természetesen nem most rögtön gondoltam a dolgot, mert annyi mindent kell előtte átbeszélni, átgondolni.. még várnék vele, míg azt tudom mondani, hogy most már mindent végig gondoltam, és úgy érzem készen állok.

Mindennel tisztában vagyok - tudom nagyon korai, de koromnál sokkal érettebbnek érzem magam, és ezt a környezetemből is elég sok embertől hallom - tudom, hogy szeretnem kell hozzá az illetőt, teljes mértékben megbízni benne, tudni ő mit szeretne és mit vár az egésztől, és hogy ő tudja ezeket rólam.

Végig gondoltam a védekezés kérdést is, természetesen védekeznénk, másképpen nem is mennék bele, nem lennék annyira felelőtlen, főleg nem ennyi idősen.

Akkor még azon is rengeteget gondolkodtam, hogy eleinte nem maga a szex.. hanem csak petting, elvégre az nem lenne korai, és szerintem az elég fontos lenne, mielőtt lefekszem vele..


Köszönöm annak, aki nem ítél el emiatt, aki normálisan tud nekem válaszolni, még ha hülyeségnek is tartja az egészet, vagy felelőtlenségnek..stb. ! :)



2013. ápr. 30. 20:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
tudom,hogy nehéz parancsolni magadnak, de hidd el,nem fogod megbánni, ha vársz még néhány évet.
2013. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz várni még 2 évet?
2013. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem, készen állok rá, és szeretném a dolgot! De én is úgy gondolom, egy évet még várnom kéne minimum.
2013. ápr. 30. 20:08
 4/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem fogok prédikálni a korai témával. Ha te tényleg így érzed, tisztában vagy a védekezéssel akkor hajrá :D Én se voltam idősebb, bár én mégis srác vagyok. Csak gondold át hogy később biztos nem fogod e megbánni. Tudom most szereted a srácot ő is nagyon szeret téged és dehogy fogod megbánni. De képzeld el a helyzetet hogy mondjuk szakítotok, akkor nem fogod megbánni h vele vesztetted el?
2013. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a szüleiddel. Arra érett vagy?
2013. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
74%
szia. sztem a petting mindenképp legyen meg, szex..pedig addig várj míg ténleg nem gondolod azt h mondjuk ha megtudják nem vagy szűz akkor nem fognak lenézni, vagy nem akarok csunyát mondani h mit szoktak. szval gondolkozz azon is h utánna hogy lesz:), de ezt neked kell eldöntened és érezned, amugy a mai fiatalság elég korán kezdi az ilyesmi dolgokat ugyhogy nagyon meglepő nem hiszem h lesz.:) 22 lány
2013. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Én is mindig érettebb voltam a koromnál, de eszembe nem jutott volna 13 évesen elveszíteni a szüzességemet.

Szerintem igen is korai lenne.

A magyarázatodból tökéletesen kitűnik, hogy nem vagy még rá teljesen felkészülve. Csak félig. Az meg nem elég.

És sajnos sokan hiába védekeznek, 100 százalékos védekezési módszer nincs és ha mégis terhes maradsz 13 évesen, akkor szerinted az nem lenne korai? A gumi bármikor kiszakadhat. És azzal, hogy ezután mi történik vagy milyen lehetőségek vannak, arról van fogalmad? Tudnál hogyan cselekedni?

Én még a pettinghez is fiatalnak tartalak, de ha már ennyire nem bírsz a hormonokkal, akkor inkább az, mint a szex.

De hát ha szexelni akarsz, úgyis szexelni fogsz, mi hiába mondunk bármit.

2013. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
ez korai. mindenki érettebbnek érzi magát ennyi idős korában. látom neked nincs önuralmad és már csinálnád a dolgot. 1-2évet várni!
2013. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Blue85 ***** válasza:
100%
Kedves barátod akár börtönbe is mehetne ha 13 évesen meghúz
2013. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Én most "étem utol magamat", mert kinézetre már 13 éves koromban is 18 körülinek néztek akik nem ismertek, pedig nem olyan elcs*szett 13 éves voltam, mint a maiak többsége, 8 kiló vakolattal, miniruhába meg tűsarkúba. Én is éreztem magam elég felelősségteljesnek, és érettnek magam, viszont inkább tanultam az iskolába, és játszottam a játszótéren a haverjaimmal, mintsemhogy titokban dugjak valahol. Én még arra sem vagyok büszke, hogy 15 évesen vesztettem el a szüzességem. Visszagondolva várhattam volna még.

Felesleges elsietned. Gyerek vagy még. Meg fogod bánni, hiába érzed magad olyan hiperszuper érettnek.

2013. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!