Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13-14 évesen korai lenne...

13-14 évesen korai lenne lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

! Kérlek, mielőtt bármit is írtok, olvassátok el az egészet. :) Köszönöm. !


A barátom lassan 15 éves lesz, én csak 13 éves vagyok..

Természetesen nem most rögtön gondoltam a dolgot, mert annyi mindent kell előtte átbeszélni, átgondolni.. még várnék vele, míg azt tudom mondani, hogy most már mindent végig gondoltam, és úgy érzem készen állok.

Mindennel tisztában vagyok - tudom nagyon korai, de koromnál sokkal érettebbnek érzem magam, és ezt a környezetemből is elég sok embertől hallom - tudom, hogy szeretnem kell hozzá az illetőt, teljes mértékben megbízni benne, tudni ő mit szeretne és mit vár az egésztől, és hogy ő tudja ezeket rólam.

Végig gondoltam a védekezés kérdést is, természetesen védekeznénk, másképpen nem is mennék bele, nem lennék annyira felelőtlen, főleg nem ennyi idősen.

Akkor még azon is rengeteget gondolkodtam, hogy eleinte nem maga a szex.. hanem csak petting, elvégre az nem lenne korai, és szerintem az elég fontos lenne, mielőtt lefekszem vele..


Köszönöm annak, aki nem ítél el emiatt, aki normálisan tud nekem válaszolni, még ha hülyeségnek is tartja az egészet, vagy felelőtlenségnek..stb. ! :)



2013. ápr. 30. 20:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy sokat számítana a véleményünk, már előre ledöntötted, csak megerősítést szeretnél, hogy jó-éé amit tenni szeretnél.

Mellesleg hova sietsz? Attól még, hogy a kortársaid szerint ettől számítasz érettnek... végülis tedd, amit jónak látsz, az ember a saját hibáiból tanul a legjobban.

2013. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
eldöntötted*
2013. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%

Ha annyira késznek éreznéd rá magad, akkor nem a GYK-n várnád a megerősítést tőlünk.

Amúgy most ezen ne sértődj meg, de kissé kiakadtam. 13 évesen nem találtok jobb elfoglaltságot a szexen és a számítógépezésen kívül? Jön a jó idő, kiránduljatok, sétáljatok, bicajozzatok, menjetek strandra - amit minden normális gyerek tenne / kellene tennie.


A szüleidnek említetted már a dolgot? Nem ismerem őket, de ha az én lányom lennél, tőlem akkorát kapnál, hogy eszedbe sem jutna szexelni legalább 17 éves korodig.

2013. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen is korai lenne,13 évesen nem a barátod farkával kéne foglalkoznod!Nem vagy érettebb csak hiszed.
2013. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%

Ezt birom hogy minden 13 eves erettnek es es felelossegteljesnek erzi magat. Es ha esetleg terhes leszel, mert mondjuk kiszakad a gumi? Akkor leszel olyan erett hogy vallald tetteid kovetkezmenyet?

13 eves vagy. Gondolom elso szerelem. Nem akarlak megserteni, de szerinted meddig lesztek egyutt? 1 honapig, vagy talan 2? Akkor meg majd banni fogod ha 15-16 evesen lesz egy komolyabb kapcsolatod, es mar reg nem leszel szuz. En no vagyok, de ha ferfi lennek ra sem neznek egy olyan lanyra aki 13 evesen mar nem szuz, tudod az ilyenekre mondjak hogy ribi....... Kb. 18 eves korodra mar egy kiegett k.va lennel..........

Bocs az ekezetekert

2013. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Korai.
2013. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
37%
Ha készen állsz rá akkor tedd meg,hiszen a te döntésed. :)
2013. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
100%
Ti nyomorékok, ne buzdítsátok már, hisz még gyerek!!! első szerelem, puszi-ölelés- max csók belefér, na de sex?? Várj vele addig, amíg 17 leszel!
2013. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Hakapeszi Maki88 válasza:
77%
Ha elmúlsz 14 írj nekem :D :D
2013. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többséggel. 2 lehetőség van, ha lefekszel vele.

- Vagy korai lesz, és megbánod, ez esetben úgy jársz, mint én, hogy attól a perctől kezdve frigid leszel.

- Vagy rákapsz, és pár év múlva vagy kiégett örömlány leszel, vagy a tested árulod cserébe valamiért (cigi, pia, drog, pénz).

Gondolom első szerelem, pár hónapnál tovább nem fog tartani, már csak azért sem, mert ilyen korban változik az ízlésed minden téren, így a fiúkkal kapcsolatban is. Szerintem ilyen idősen a petting is sok, talán a csók is, pedig csak pár évvel vagyok idősebb nálad. Viszont a kérdésedből az jön le, hogy te már eldöntötted. És igaza volt annak, aki azt mondta, hogy ha teljesen biztos lennél benne, akkor nem itt kérdezgetnél.

2013. máj. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!