Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetek, hogy a barátnőm...

Mit tehetek, hogy a barátnőm jól érezze magát?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,a lány 16 és még szűz.Egyáltalán nem siettetem a dolgot,sőt,képes vagyok rá várni.Látom rajta,hogy ő is szeretné a dolgot,kíváncsi,hogy milyen lehet,de még fél tőle...Mivel oldjam a félelmét?


Tényleg nem sürgetem a dolgot...De látom rajta,ha csinálunk valamit (gondolok itt arra,hogy simogatom,csókolgatom.....)akkor eléggé beindul és azt mondja,hogy tegyük meg.Én nem engedek ilyenkor,mert szerintem ezt csak hirtelen felindulásból mondja és nem akarom hogy megbánja...Helyesen teszem?


2009. szept. 26. 15:27
 1/5 anonim válasza:

Mióta vagytok együtt?

de ha fél tőle akkor helyesen teszed én ugyan ilyen vagyok csak párom 15 én 16 leszek

beszéljétek meg h akk most mi is van valójában;)

16/L

2009. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fél tőle akkor semmivel. Majd szól ha már teljesen készen áll rá. Nagyon rendes vagy, hogy nem teszed meg hirtelen felindulásból.

Petting megvolt már? Ha nem akkor kezdjetek azzal, mert így meg tudtok ismerkedni egymás testével és ez neki is egy ugrás a szex felé(ha tényleg annyira szeretné).

Nagyon nagyon helyesen teszed, mert szinte biztos hogy megbánná. Orális szexről mi a véleményetek? Kezdésnek az se lenne utolsó szerintem.

2009. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

olyan edes v!

a baratommal pont ebben ahelyzetben voltunk en 16 o 20 es en szuz o nem!

en is volt h akartam de o nem, feltett

aztan 1 evig jartunk es az 1 eves evforulonkon lefekudtunk, jo volt feltem de tenyleg jo volt vele....azota is egyutt avgyunk mar 2 eve:D

szal sztem varj alanyra mig erettebb lessz!

sok sikert!

2009. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már petting,orális kényeztetés és sok minden,a szexet kivéve.Szeretném ha szép emlék lenne számára az az alkalom,hiszen ha nem az,akkor a későbbi szexuális életét is elronthatjuk vele.Én ezt nem akarom....
2009. szept. 27. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ember felizgulását követően persze, hogy felindulásból beszél ezzel pedig nincsen semmi gond. Ha full nedves, és látszik rajta, hogy akar, mert ugye az észrevehető akkor probáld meg. Persze figyelj oda rá nagyon, és csak finoman a reakció pedig majd eligazítanak. ; )
2009. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!