Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a domináns, túlságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a domináns, túlságosan nyeregben érzi magát. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szerintem én jobban szeretem, mint ő engem, és ezt érzi is. Úgy gondolom, hogy ez csökkenti a vonzalmát. Szeretném, ha "szerelmesebb" lenne a barátnőm.

19/F


2011. jún. 19. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert túlságosan érezteted, hogy szereted! Ha egy kicsit flegmább lennél vele, izgalmasabb lennél a szemében! Tapasztalat!

F

2011. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szereted mint ő téged. Legyél flegma vele és próbálj dominánsan viselkedni és hozd a tudtára hogy te vagy a férfi
2011. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom én is. Nem jönne rá, hogy ez az egész flegmaság dolog csak színjáték?
2011. jún. 19. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De rájönne!
2011. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kiscsaj vagyok, de nagyon önfejű és karakteres, domináns, a fiúkkal csak játszom.Nem volt még barátom mert senki sem volt elég tökös hozzám és arra várok hogy valaki megneveljen és ne játszak vele, azokból egyből papucsot csinálnék. Szerintem lépj fel ne durván, de tedd helyre a barátnődet, ha jól csinálnád a "megszelidítést" nagyon szeretne. Át kell ezt a falat törnöd, mert szerintem nem engedett elég közel magához még és azt nézi meddig mehet el és ha papucs vagy hamar meg fog tőled válni. Legalább is én így csinálnám a csaj helyében és ezt szeretném.
2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ha a sarkadra állsz a vége úgyis az lesz, hogy otthagy. A lányok csak mondják, hogy nem szeretik a "papucsokat", valójában nem így van.
2011. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
A szépet a jót akarják hallani, de a véleményedre nem kíváncsiak... (elöző)
2011. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom ez a "flegmázós" stratégia nagyon menő:))) mondjuk megértem, sajnos a lányok olyanok, hogy ha egy fiú nagyon nyálas, folyton a nyakunkon lóg, akkor bizony nemigen vesszük komolyan. persze ez oda-vissza, mert gondolom ti sem szeretitek a túl érzelgős lányokat:)) na szóval, talán ha tényleg kevesebbet találkoztok, kevésbé törődsz vele, akkor észbe kap.


még annyit azért hozzá tennék, hogy tapasztalataim szerint minden kapcsolatban vannak olyan időszakok, hogy úgy érzed te jobban szereted, úgy érzed ő jobban szeret... szóval ezeken csak túl kell lendülni:)

23N

2011. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hasznosnak bizonyultak.
2011. jún. 20. 00:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy legyél flegmább vele, hogy kicsit visszább vegyen. Az viszont ne zavarjon, hogy te jobban szereted, mint ő téged, ez így van rendjén. Ő pedig tiszteletből adjon többet, mert a férfinek leginkább arra van szüksége.
2011. okt. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!