Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem volt barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátnőm és kezdek egyre jobban begörcsölni tőle, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
21 vagyok, és egyre nehezebben bírom, kapcsolatra és szexre is egyre jobban ki vagyok éhezve, már szinte semmi se tereli el kellőképpen a gondolataimat. Ráadásul az hogy rágörcsölök az se segít egyáltalán.
2011. júl. 30. 12:52
 1/5 ĦĨþñߎ ***** válasza:
100%

irhatnám azt,hogy kezdj el bulizni stb,stb,stb.

De nincs kedvem már a számat jártatni.

ki kell törni...igyál,menj be 1 discoba és vigyél el 1 party ribit.

és ha azt mered írni,hogy kösz de nekem nem pálya a bulizás meg a party k,vák.

akkor menj és buzulj 1-et.

2011. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ribik tényleg nem pályák sajnálom, bulizni szoktam járni de csajt még nem sikerült felszedni.
2011. júl. 30. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz a taktikád akkor. Vegyél példát a sikeresebb fiú barátaidról(gondolom vannak).
2011. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet mert ők jól néznek ki és nincs rajtuk 20 kiló fölösleg. De csak van egy csaj akinek bejövök, mert beszélgetni jól el tudok velük, és bírnak is csak valahogy itt megragad a dolog.

Szeptembertől tervben van a sport, de akkor is, nem a pláza p*csákat keresem, egyszerű lányokkal próbálok ismerkedni.

2011. júl. 30. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorakozohelyeken egyatalan nem konnyu csajozni ha nem nezel ki kifejezetten jol. Hazibulikban mar jobbak az eselyek. De bulizni muszaj menni akar fel tudsz ott szedni valakit akar nem. Ahogy te is mondtad kerdezo, nem szabad hagyni hogy ragorcsolj. Bulizz, Igyal, es fejleszd onmagad ahogy tudod.
2011. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!