Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetek, hogy a barátnőm...

Mit tehetek, hogy a barátnőm jól érezze magát?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,a lány 16 és még szűz.Egyáltalán nem siettetem a dolgot,sőt,képes vagyok rá várni.Látom rajta,hogy ő is szeretné a dolgot,kíváncsi,hogy milyen lehet,de még fél tőle...Mivel oldjam a félelmét?
2009. szept. 25. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha fél, akkor még nem érett meg rá....
2009. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ mióta vagytok együtt...

Nálunk is ez volt egyébként, én 3 hónap múlva adta csak oda magam a barátomnak.

A lényeg a fokozatosság, ne erőltess semmit, hagyd, hogy szokja a dolgot, mert neki még nagyon idegen egy férfitest mármint érted...:P Éreztesd vele, hogy tudsz várni és nem vársz el semmit tőle!

2009. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem sürgetem a dolgot...De látom rajta,ha csinálunk valamit (gondolok itt arra,hogy simogatom,csókolgatom.....)akkor eléggé beindul és azt mondja,hogy tegyük meg.Én nem engedek ilyenkor,mert szerintem ezt csak hirtelen felindulásból mondja és nem akarom hogy megbánja...Helyesen teszem?
2009. szept. 26. 14:20
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ereztesd vele a feltetlen bizalmadat , es szeretetedet. Mikor esetleg oda kerultok, simogasd, kenyeztesd, lazitsd el.
2009. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!