Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagy számok törvénye igaz itt...

Nagy számok törvénye igaz itt ebben az esetben is?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok kb 30-40 nőt/csajt ismerek ebből olyan 2-3 telefonszám van, de azok is csak a randik miatt kellettek még annak idején. Egy csajjal se vagyok jóba, egyet nem tudok most így kapásból felhívni, beszélgetni vele...stb

Szakítok az eddigi antiszoc létmódból, alakulhat valami, ha napi 1000 számomra ismeretlen nőt leszólítok?

Mondjuk ha minden 10.beszélne velem akkor már 100at megismerek, abból mondjuk minden 10. adná meg a telefonszámát tehát lenne egy. Így mindennap lenne egy telefonszám, aztán ha ezt mindennap csinálom akkor jövő héten már lesz 10 telefonszámom, amiből ha már 1 el alakul valami akkor jó.

Tényleg becsajozhatok így jövő hétre? Vagy túl bizakodó vagyok az arányokat illetően?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)18f



2013. ápr. 22. 18:13
 1/6 anonim válasza:

A jobbak 1 ből 1 sikerül... csak ismerni kell a környezetett.


20/F

2013. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most így nem értem:S
2013. ápr. 22. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvényét semmi nem írja felül. Volt egy ismerősöm, elment minden szombat este egy rakat szórakozóhelyre és minden nőhöz odament és megkérdezte h lefeküdne-e vele. Mondom: - Hányszor vágtak pofán téged? Aztmondja: - Najó, de hányszor dugtam ;) Az arányok mellesleg jobbak lesznek, mint azt gondolod. ;)
2013. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Leforditom. Ne 128731283123124124121 a négyzeten mennyiségü növel kezdj ki mert k*rvára le fognak szarni. A mai nőknek az udvariasság és a ROMANTIKA kell, igen, a romantika. Ez nagyon ki van halva a mai férfiakban, de ha te is veszed a bátorságod úgy mint én, és majd ha udvarolsz egy lánynak s elmész hozzá este eg rzsával és dobálod az ablakát akkot tiéd a szive, de tudj jól bánni a nyelveddel is, ne a csókra gondolj. De az udvariasságon kivül légy magabiztos, úgy vettem eszre ha ingben van az ember akkor hogy is mondjam... nem tudom, de a lényeg, hogy jobb úgy. Utcán sose szólits le senkit, mindenki rohan stb, sose tudni ki is érne rá de nem kizárt hogy véletlen olyan nőt fogsz ki. De amint irtam, ne xy mennyiségü növel kezdj ki, néz ki egyet és küzdj érte ameddig kell, és ha elutasit akkor is akard, tudasd vele hogy komolyan gondolod, tuti nyerő.


20/f Első voltam.

2013. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100/10 az tíz, nem pedig 1. Amúgy ismerek egy ilyen srácot, csomóan már azért mondanak neki nemet, mert a barátnőjüket már leszólította.
2013. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, igaz, egy klikkből csak egyet szabad ;)
2013. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!