Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha normális esetben fel...

Ha normális esetben fel szokott állni, akkor nővel is fel fog, ugye?

Figyelt kérdés
egyszer próbáltuk, akkor nem működött. izgultam nagyon, aztán együtt aludtam egy lánnyal, aki nem akart lefeküdni velem, csak hogy aludjunk, akkor részeg voltam, és akkor nagyon állt, de akkor meg nem volt akció ugye. most megint más lesz, nem tudom, hogy iszunk-e előtte, de végülis akkor ki lehet jelenteni, hogy működik a szerszám, és első alkalomnál másnál is történik ilyen.?:D lehet megint inni kéne előtte, és akkor el tudok lazulni? vagy próbáljak valami tablettát bevenni, legalább első alkalomhoz, hogy ne égjek be?
2013. jan. 13. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább ne végy be semmit bízz magadban meg a csajban
2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem első alkalommal nem volt gond, viszont utána párszor voltak ilyen problémák, de csak azért mert azon stresszeltem, hogy nekem a barátnőm az első, ő meg előttem már egy rakás másik sráccal volt, és valamiért mindig ezen gondolkoztam, hogy előttem hányan jártak ott, meg hogy biztos az én farkamat az exeihez méregeti, meg a teljesítményemet is biztos összehasonlítja a korábbiakhoz...

de már sikerült elvonatkoztatnom ettől, és már minden oké.

2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az erő veled van.
2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.?, hanyadik voltál a lánynak? hány évesek voltatok?
2013. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a barátomnak sem akart állni, mindketten szüzek voltunk. én voltam álmai nője (na jó, még most is) és annyira stresszelt azon, hogy végrevégre, hogy nem akart felállni. aztán körbeszeretgettem szépen óvatosan, és onnantól nem volt leállás. szóval ja, előfordul.
2013. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!