Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek kibírja várni azt...

Szerintetek kibírja várni azt a pillanatot a barátom, mikor úgy érzem készen állok vele lefeküdni? Folyt. Lent--->

Figyelt kérdés
Hülyén tettem fel a kérdést tudom.Na de a lényeg az h a barátom 20 éves én 17. 3 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem vele szeretném az első szexuális élményemet átélni,mert tudom h nagyon szerte és tudom h vigyázna rám közben.Csak lehet mire tényleg úgy érzem h készem állok az eltart egy jó darabig.Szerintetek ki tudja várni? Nem fog más lányoknál keresni boldogságot?

2013. ápr. 18. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor vár rád. Ha meg nem, had menjen.
2013. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha szeret tényleg akkor kibírja és vár, ha pedig más lányokat keres akkor nem szeret eléggé..
2013. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez egészen biztos:$? ajj tudom h gáz vagyok csak kicsit parázok emiatt:S
2013. ápr. 18. 21:55
 4/9 anonim válasza:

Én 20éves voltam, a párom 28. Szűz voltam, 4hónapot várt rám. Várt, mert szeretett. 2éve a férjem.

Ha szereted a barátod, akkor megvár, ez biztos.


24/N

2013. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem vagy gáz..:)Én is paráztam ez miatt stb...szóval szerintem ez természetes hogy félsz hogy mi lesz stb...2.válaszoló voltam:)
2013. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ,tudja megvárni akkor nem szeret!! De ahogy kivettem a szavaidból,nem lesz ebből gond...!! ;)
2013. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) remélem:)
2013. ápr. 20. 07:13
 8/9 anonim ***** válasza:
muszály lesz neki várni, mert ebben te vagy a főnök! Persze próbálkozni, "ostromozni" szabad neki, de ha csak azért romlik meg a kapcsolat, mert nem adod a szüzességed 1-2 hónap után, akkor nem benned van a hiba!
2013. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahhh,újdonság varázsa. Soha senki nem tett fel még ilyen kérdést. Komolyan. Ez.Az.Első.Ilyen.Kérdés. Nincs több. Egy se. Soha nem kérdezte még senki ezt. Senki.


Psszt...Hallod...Egyébként...KERESŐDOBOZ

2013. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!