Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan létezhetnek olyan...

Hogyan létezhetnek olyan férfiak, akik akarják szüzességük elvesztését, de még 30 évesen is szüzek? Ők mikor fogják elveszteni?

Figyelt kérdés
Amikor mai világban szinte minden a szexről szól, iszonyú, könnyű szexpartnert találni, megcsalások száma virágzik, a szex szinte olyan természetes 20 éves korban mint a székelés és ennek ellenére léteznek még olyan 30 éves szűz férfiak, akik elakarják már veszteni de valamiért nem tudják
2013. márc. 27. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne keseregj már. Vagy küldj képet és megmondom, hogy tényleg ocsmány vagy e vagy csak hülye.
2013. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11: Nem vállalnám a felelősséget annak a sokk-élménynek a hatásai miatt, ami téged érne, ha meglátnál valamit, ami ennyire ronda, mint én.
2013. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, akkor ilyen attitűddel ne is várd, hogy barátnőd legyen!

Mert hogy én nem kezdenék egy ilyen negatív fiúval, mint Te az is tuti. Hidd el, hogy ez a hozzáállás 100x rosszabb, mint maga a tény, hogy "ronda" vagy.

2013. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13: Azért ne keverd össze a negativitást és a reális önértékelést. Én pontosan tudom, hogy mennyire ronda vagyok. Én lennék a legboldogabb, ha nem így lenne, de sajnos így van.
2013. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

10,bocsi,nem neked szólt a dolog és nem általánosítani akartam,csak azt mondtam amit ezen az oldalon látok,de egy jó stílussal és magabiztossággal nagyban ellensúlyozni lehet a külsőt

meg egy kis biztatás:amikor megismerkedtem a párommal nem találtam vonzónak,de ahogy egyre többet beszélgettünk megszerettem és elkezdtem vonzódni hozzá,ma már azt nem értem hogy régen miért nem találtam helyesnek,pedig csak a haja változott meg

2013. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Valaki, talán a 4-es jól rátapintott a lényegre. Talán mondjuk nem pontosan, de a lényeg. Hogy aki ebben nőtt fel, vagy bekerült ebbe a mm "társaságba" annak tényleg szinte olyan természetes egyszerűséggel sikerülhet mint levegőt venni. Mert tény hogy a szexualitás most a fénykorát éli, vagy ahhoz hasonló valamit.


Viszont aki nem, aki akármiért tökmind1 miért kimaradt. Annak viszont pont hogy nem olyan egyszerű beilleszkedni. Na nagyjából ennyi. De amúgy nem olyan bonyolult ez, nem atom-fizikáról van szó.


Egyébként én nem értem, itt annyi ilyen kérdés van szüzekről, hogy nem is értem. Ki a franc ennyire kíváncsi erre. Vagy valaki erre élvez, vagy ez ilyen önigazolás, óhahaha iggeen én mindez nem vagyok yeee. Mert igazából nem tudom elképzelni mi lehet olyan érdek feszítő a dologban. Elég hülyén nézne ki "hello xy vagyok,-én meg dz - aha, na és te szűz vagy még?"

2013. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 LeftBehind ***** válasza:

16. Azt az utolsó bekezdést iszonyatosan lebutítottad,mondjuk nem te vagy az egyetlen,aki nem tudja milyen kései szűznek lenni,annak fingja sincs,milyen érzés.


Miért kéne ezt benyögni vagy a "homlokunkra írni"? Mintha csak ennyiből lehetne tudni....

Ha odamész egy lányhoz és leszólítod,azonnal észreveszi,hogy:

a - soha nem volt még dolgod nővel.

b - egy szellemi fogyatékos vagy

És mindezt abból,ahogy beszélsz hozzá,ahogy hozzáérsz(vagy nem érsz hozzá).

Szóval már ahhoz kell egy rohadt nagy adag szerencse,hogy a lány egyáltalán akarjon még veled találkozni,erre pedig ha nem vagy pont az esete és még ordít is rólad,hogy az érzelmi IQ-d nem veri épp a plafont,nincs túl sok esély.


Az egészben a legsz@rabb,hogy az ismerkedést gyakorolni kell és egy bizonyos idő után már mindenki csak egy újabb szerencsétlen féregként néz rád és még alkalmad sincs arra,hogy valakivel beszélgess,nem még hogy konkrétan egy csajjal - urambocsá' - flörtölj.

2013. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek. Sajnos én is ebbe a kategóriába tartozok bele. Nekem nem is annyira a kinézetemmel van a probléma, hanem azzal, hogy mindig is nagyon félénk, gátlásos voltam, és ebből kifolyólag visszahúzódó is. Ez engem sajnos sok másban is akadályoz, ez a kegyetlen állapot már egy következménye mindennek. Sokkal összetettebb ez az egész annál, hogy szűz vagyok. Nálam ez a dolog tehát másra is kiterjed, sőt az életemet is megkeseríti, függetlenül a lányok, nők hiányától.

Interneten keresztül ugyan sikerült megismerkednem egy pár lánnyal, - persze nem egy időben, - de végül elutasítottak. Azt is lehetne mondani, hogy én belsőleg vagyok "gyári hibás". De én ezt sem állítom így, mert az embernek a belső tulajdonságai, a személyisége egy igen széles skálát jelent. Olyan szempontból mindenképpen "selejtnek" gondolom magamat, hogy véleményem szerint nincsenek meg bennem azok a tulajdonságok, amik egy normális ismerkedéshez, meg kapcsolathoz kellenek. Bár ezt nem tudom pontosan, mert ugye, még nem volt részem benne. Így pedig nagyon igazságtalannak érzem az életet, mert olyan ez, mintha egy autóversenyzőnek egy alacsonyabb kategóriába tartozó autóval kellene F-1-es versenyen indulnia. Nem egyformák a feltételek, és ez így baromira nem fair dolog a sorstól! Bár azt is tudom, hogy az élet nem egy verseny, csak valahogy úgy éli meg az ember emiatt a hülye világ miatt. Azt még megemésztem valahogy, hogy pénzem nincsen sok, de ezt a helyzetet, állapotot már nem tudom!

Igazából én már nem is tudom, hogy milyen kapcsolatra lenne szükségem, már gyakorlatilag mindegy. Nem vagyok abban biztos, hogy tartósan tudnék valakihez kötődni.

Mindemellett a legrosszabb az, hogy egyszerűen nincsen lehetőségem ismerkedni, még csak úgy beszélgetni sem. El vagyok szigetelődve teljesen. Nincsenek normális ismerkedőhelyek. Ez a világ tehát nagyon "idétlen, őrült", ahogyan sokan mások is utalnak rá; sajnos nagyon a szexre van kiélezve. Ez még rendben is van, csak ne ítélnék el az ilyen magamfajta embereket! Ezzel a világgal szerintem még sokkal nagyobb baj van, mint az ilyen emberekkel! Egy kapcsolathoz szerencse is kell, nem is kevés; sőt még egy futókalandhoz is. Könnyen beszélnek azok, akiknek megy ez az egész!

Prostituálthoz meg nem merek menni, pénzem sem nagyon van rá, bár ezen már nem is nagyon múlna a dolog.

2013. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!